Gå til hovedindhold

DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A

DeltacoElektronikEAN: 7333048056535
Pris fra 109 krtil 196,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 87,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,95 kr 17. maj

Sammenlign priser på DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 3 m - hvid
109 kr
Til butik
DELTACO - Lightning-kabel - USB han til Lightning han - 3 m - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Datakabler
Farve: 1
Artikel nr.: IPLH-403
EAN: 7333048056535
Varenr.: 8388842
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Usb-a - lightning kabel, 3 m, hvid
118,75 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco Lightning cable - 3 m
142 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Deltaco Usb-a To Lightning, Mfi C189, 3m, White - Kabel
196,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2MaintainIt118,75 kr118,75 krKøb
3InkClub DK129 kr129 krKøb
4Proshop DK142 kr181 krKøb
5MAXiPRO196,95 kr196,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 31,95 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 33% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for DELTACO Deltaco Ladekabel USB-A til Lightning, 3 m, hvid 7333048056535 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026109 kr6 kr (6%)
27. maj 2026103 kr6 kr (6%)
26. maj 2026109 kr6 kr (6%)
25. maj 2026103 kr15,75 kr (13%)
23. maj 2026118,75 kr15,75 kr (15%)
21. maj 2026103 kr2 kr (2%)
20. maj 2026105 kr13,75 kr (12%)
19. maj 2026118,75 kr86,8 kr (272%)
17. maj 202631,95 kr77,05 kr (71%)
16. maj 2026109 kr77,05 kr (241%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret