Gå til hovedindhold

DeLonghi De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399026636
Pris fra 4.637 krtil 5.589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 952 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.524 kr 29. apr.

Sammenlign priser på De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4637 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.G Automatisk kaffemaskine Pebble gray
4.637 kr
Til butik
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.G Automatisk kaffemaskine Pebble gray billede

Produktinformation

De'Longhi Rivelia EXAM440.55.G - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - stengrå

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: EXAM440.55.G
EAN: 8004399026636
Varenr.: 1002242147
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå
4.660 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Rivelia EXAM440.55.G - automatisk, Pebble gray
-17%5.299 kr
Før 6.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Espressomaskine De’Longhi Rivelia EXAM440.55.G - automatisk, Pebble gray billede

Produktinformation

De'Longhi Rivelia EXAM440.55.G - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - stengråGenereltBrygningsmetode: EspressoDrikkevare Type: Lattecappuccinoespressolatte macchiatovarm mælkamericanoflad hvidespresso macchiatolang sortespresso lungocortadocappuccino-mikskoldbrygget espressokoldbrygget americanoFarve: StengråFormfaktor: FritståendeInkluderet tilbehør: Test til vand hårdhedmåle skeafkalker2 bønneholdereIntegreret kaffekværn: JaKaffe Bønne Beholder Kapacitet: 250 gKaffe Type Kombatibilitet: Grund kaffe, kaffe bønnerKaffemaskine-egenskaber: Aroma funktionindstillelig vand hårdhedOne Touch-teknologiBean Switch SystemLatteCrema Hot-teknologiBean Adapt-teknologiMateriale: Plastik, metalProdukttype: Automatisk kaffemaskine med mælkeskummerTryk: 19 barVand Tank Kapacitet: 1.4 literVariabel kaffelængde: JaKaffemaskinefunktionerTovejs-dispenser: JaVandfiltrering: JaVarmtvandstud: JaIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: JaProgrammerbar: JaStyringstype: BerøringsstyringVarmtvandsknap: Ja

Produktspecifikationer

Mærke: De’Longhi
Kategori: Espressomaskiner
Vægt: 13.35g
EAN: 8004399026636
Varenr.: 1830824
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Rivelia EXAM440.55.G - automatisk, Pebble gray
-17%5.319 kr
Før 6.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.G Automatisk kaffemaskine Pebble gray
5.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.637 kr4.637 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.660 kr4.660 krKøb
3Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
4Vivas DK5.319 kr5.369 krKøb
5Ultrashop5.589 kr5.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå

PriceData har fulgt prisen på De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 4.524 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 5.594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.950 kr.

Den nuværende pris på 4.637 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for De’Longhi Rivelia EXAM440.55.g, Espressomaskine, 1,4 L, Kaffebønner, Malet kaffe, Indbygget kværn, 1450 W, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.637 kr28 kr (1%)
26. maj 20264.609 kr27 kr (1%)
25. maj 20264.636 kr21 kr (0%)
24. maj 20264.615 kr45 kr (1%)
22. maj 20264.570 kr45 kr (1%)
13. maj 20264.525 kr39 kr (1%)
30. apr. 20264.564 kr40 kr (1%)
29. apr. 20264.524 kr40 kr (1%)
24. apr. 20264.564 kr202 kr (4%)
22. apr. 20264.766 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret