Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399026711
Pris fra 4.996 krtil 6.249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.253 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.861 kr 26. maj

Sammenlign priser på De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4996 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG Automatisk kaffemaskine Beige sand
4.996 kr
Til butik
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG Automatisk kaffemaskine Beige sand billede

Produktinformation

De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0132215474
EAN: 8004399026711
Varenr.: 1002228794
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG
4.999 kr
Til butik
DeLonghi De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG billede

Produktinformation

Oplev ægte kaffeluksus med Rivelia EXAM440.55.BG, en stilfuld og kompakt fuldautomatisk kaffemaskine i sand beige, designet til at bringe caféoplevelsen hjem. Rivelia byder på det unikke Bean Switch System, hvor to 250 g bønnebeholdere gør det nemt at skifte mellem forskellige kaffevarianter - ideel til alt fra stærk espresso til blid decaf. Den indbyggede 13-trins stålkværn sørger for friskmalet kaffe hver gang, tilpasset din foretrukne smag. Den intuitive 3,5″ farvetouchskærm giver adgang til op til 16 færdigprogrammerede drikke med et enkelt tryk - alt fra latte, cappuccino og flat white til iskaffe og varmt vand til te. Den smarte Bean Adapt Technology husker dine præferencer for hver bønnetype, så hver kop tilpasses perfekt. Med LatteCrema Hot Technology får du fløjlsblødt, varmt mælkeskum med autovask efter hver brygning - og med LatteCrema Cool-opgraderingen kan du også lave lækre kolde mælkedrikke.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 0132215474
EAN: 8004399026711
Varenr.: 3393820
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand
5.021 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Rivelia EXAM440.55.BG automatisk - beige sand
-8%5.899 kr
Før 6.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Rivelia EXAM440.55.BG automatisk - beige sand
-8%5.919 kr
Før 6.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG Automatisk kaffemaskine Beige sand
6.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.996 kr4.996 krKøb
2Proshop DK4.999 kr4.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK5.021 kr5.021 krKøb
4Boligcenter DK5.899 kr5.899 krKøb
5Vivas DK5.919 kr5.969 krKøb
6Ultrashop6.249 kr6.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.861 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 5.573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.018 kr.

Den nuværende pris på 4.996 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for De'Longhi Rivelia EXAM440.55.BG - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - beige sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.996 kr45 kr (1%)
31. maj 20264.951 kr23 kr (0%)
30. maj 20264.974 kr79 kr (2%)
28. maj 20264.895 kr9 kr (0%)
27. maj 20264.886 kr25 kr (1%)
26. maj 20264.861 kr2 kr (0%)
10. maj 20264.863 kr23 kr (0%)
9. maj 20264.886 kr14 kr (0%)
6. maj 20264.872 kr99 kr (2%)
4. maj 20264.971 kr23 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret