Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx

DeLonghiKaffemaskinerEAN: 8004399026582
Pris fra 4.432 krtil 5.479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.047 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.039 kr 20. maj

Sammenlign priser på De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4432 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx
4.432 kr
Til butik
De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx billede

Produktinformation

De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - sort onyx

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: EXAM440.35.B
EAN: 8004399026582
Varenr.: 1002195567
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Rivelia EXAM440.35.B
4.559 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
DeLonghi Rivelia EXAM440.35.B automatisk kaffemaskine
4.559 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx
5.479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.432 kr4.432 krKøb
2Proshop DK4.559 kr4.559 krKøb
3Komplett DK4.559 kr4.559 krKøb
4Ultrashop5.479 kr5.479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx i 186 dage. Laveste pris i perioden er 3.990 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 4.805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.316 kr.

Den nuværende pris på 4.432 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for De'Longhi Rivelia EXAM440.35.B Automatisk kaffemaskine Sort onyx de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.432 kr154 kr (4%)
23. maj 20264.278 kr239 kr (6%)
20. maj 20264.039 kr37 kr (1%)
2. maj 20264.076 kr74 kr (2%)
1. maj 20264.150 kr101 kr (2%)
30. apr. 20264.251 kr6 kr (0%)
28. apr. 20264.257 kr4 kr (0%)
27. apr. 20264.261 kr9 kr (0%)
26. apr. 20264.252 kr176 kr (4%)
18. apr. 20264.076 kr217 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret