Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort

DeLonghiEAN: 8004399331037
Pris fra 7.125 krtil 7.363 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 238 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.115 kr 8. mar.

Sammenlign priser på De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7125 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort
7.125 kr
Til butik
De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort billede

Produktinformation

De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 19 bar - metal/sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: ECAM 656.75.MS
EAN: 8004399331037
Varenr.: 998440085
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi PrimaDonna Elite
7.363 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.125 kr7.125 krKøb
2Proshop DK7.363 kr7.363 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort i 117 dage. Laveste pris i perioden er 7.112 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 7.137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.122 kr.

Den nuværende pris på 7.125 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 656.75.MS Automatisk kaffemaskine Metal/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.125 kr2 kr (0%)
28. maj 20267.127 kr2 kr (0%)
25. maj 20267.125 kr2 kr (0%)
23. maj 20267.127 kr10 kr (0%)
22. maj 20267.137 kr9 kr (0%)
20. maj 20267.128 kr1 kr (0%)
18. maj 20267.127 kr2 kr (0%)
15. maj 20267.125 kr2 kr (0%)
14. maj 20267.127 kr2 kr (0%)
13. maj 20267.125 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret