Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399327979
Pris fra 2.435 krtil 3.049 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 614 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.188 kr 19. maj

Sammenlign priser på De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2435 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid
2.435 kr
Til butik
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Delonghi
Kategori: Espressomaskiner
Farve: 4
Artikel nr.: 0132213093
EAN: 8004399327979
Varenr.: 1625129
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W bialy
2.442 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Magnifica S ECAM 21.117.W
2.469 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLonghi De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W Automatisk kaffemaskine Hvid
2.611 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
De’Longhi Magnifica S ECAM21.117.W espressomaskine - 1,8 l, 15 bar, hvid
-3%2.999 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
De’Longhi Magnifica S ECAM21.117.W espressomaskine - 1,8 l, 15 bar, hvid
-3%3.019 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W Automatisk kaffemaskine Hvid
3.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.435 kr2.435 krKøb
2CompuMail DK2.442 kr2.442 krKøb
3Proshop DK2.469 kr2.469 krKøb
4Teknikproffset DK2.611 kr2.690 krKøb
5Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
6Vivas DK3.019 kr3.188 krKøb
7Ultrashop3.049 kr3.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.181 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 2.468 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.392 kr.

Den nuværende pris på 2.435 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for De'Longhi Magnifica S ECAM 21.117.W - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 14 kopper - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20262.435 kr247 kr (11%)
19. maj 20262.188 kr106 kr (5%)
29. apr. 20262.294 kr162 kr (7%)
19. apr. 20262.456 kr168 kr (7%)
8. apr. 20262.288 kr167 kr (7%)
6. apr. 20262.455 kr1 kr (0%)
5. apr. 20262.456 kr1 kr (0%)
3. apr. 20262.455 kr1 kr (0%)
31. mar. 20262.456 kr1 kr (0%)
29. mar. 20262.455 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret