Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399021419
Pris fra 3.117 krtil 5.279 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 2.162 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.938 kr 3. apr.

Sammenlign priser på De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3117 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort
3.117 kr
Til butik
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Delonghi
Kategori: Espressomaskiner
Farve: 5
Artikel nr.: ECAM290.81.TB
EAN: 8004399021419
Varenr.: 7848646
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB
3.130 kr
Til butik
DeLonghi Magnifica Evo ECAM 290.81.TB billede

Produktinformation

Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer, 19 bar, titansort Magnifica Evo er indbegrebet af De'Longhi-oplevelsen med sin avancerede teknologi, autentiske drikke og elegante design i titanium og sort. Servér den perfekte italienske espresso og et udvalg af andre kaffe- og mælkedrikke med seks opskrifter, der er tilgængelige med et enkelt tryk på det intuitive farvedisplay. Nyd den silkebløde konsistens af tykt og cremet mælkeskum takket være det eksklusive LatteCrema-system.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 0132217076
EAN: 8004399021419
Varenr.: 3361977
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB Automatisk kaffemaskine Titansort
3.255 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffemaskine fuldautomatisk De’Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - 1,8 l
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffemaskine fuldautomatisk De’Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - 1,8 l
3.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB Automatisk kaffemaskine Titansort
3.859 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Delonghi Helautomatisk Espressomaskin ECAM290.81.TB
-7%3.998 kr
Før 4.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeLonghi ECAM290.81TB Magnifica Evo Milk Espressomaskine
4.399 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Automatisk espressomaskine med mælkeskummer, 7 kaffemuligheder
-13%5.279 kr
Før 6.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.117 kr3.117 krKøb
2Proshop DK3.130 kr3.130 krKøb
3CompuMail DK3.255 kr3.255 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.788 krKøb
6Ultrashop3.859 kr3.859 krKøb
7Teknikproffset DK3.998 kr4.077 krKøb
8Homeshop DK4.399 kr4.399 krKøb
9Estore DK5.279 kr5.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.938 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 3.332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.168 kr.

Den nuværende pris på 3.117 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - titansort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.117 kr14 kr (0%)
29. maj 20263.103 kr85 kr (3%)
23. maj 20263.188 kr35 kr (1%)
20. maj 20263.153 kr11 kr (0%)
30. apr. 20263.164 kr17 kr (1%)
28. apr. 20263.181 kr128 kr (4%)
19. apr. 20263.309 kr23 kr (1%)
18. apr. 20263.332 kr29 kr (1%)
17. apr. 20263.303 kr11 kr (0%)
16. apr. 20263.314 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret