Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort

DeLonghiKaffemaskinerEAN: 8004399021402
Pris fra 2.786 krtil 3.349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 563 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.777 kr 29. maj

Sammenlign priser på DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2786 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort
2.786 kr
Til butik
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort billede

Produktinformation

De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sølv/sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0132217075
EAN: 8004399021402
Varenr.: 1000271904
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Magnifica Evo Fuldautomatisk Kaffemaskine
2.787 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi Magnifica ECAM 290.61.SB
3.232 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort
3.254 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB - automatisk, sølv/sort
-11%3.299 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB - automatisk, sølv/sort
-11%3.319 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
COFFEE MACHINE ECAM290.61.SB DELONGHI
3.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.786 kr2.786 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.787 kr2.787 krKøb
3Proshop DK3.232 kr3.232 krKøb
4Teknikproffset DK3.254 kr3.333 krKøb
5Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
6Vivas DK3.319 kr3.369 krKøb
7Ultrashop3.349 kr3.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort

PriceData har fulgt prisen på DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 2.777 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 3.349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.939 kr.

Den nuværende pris på 2.786 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DeLonghi De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.SB Automatisk kaffemaskine Sølv/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.786 kr1 kr (0%)
1. jun. 20262.787 kr10 kr (0%)
30. maj 20262.797 kr20 kr (1%)
29. maj 20262.777 kr20 kr (1%)
26. maj 20262.797 kr20 kr (1%)
25. maj 20262.777 kr20 kr (1%)
22. maj 20262.797 kr20 kr (1%)
21. maj 20262.777 kr9 kr (0%)
20. maj 20262.786 kr11 kr (0%)
18. maj 20262.797 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret