Gå til hovedindhold

DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports

DeLOCKHubs og switchesEAN: 4043619617623
Pris fra 382 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 23. maj

Sammenlign priser på DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Delock USB 3.0 externer HUB 4 Port
382 kr
Til butik
Delock USB 3.0 externer HUB 4 Port billede

Produktinformation

Delock USB 3.0 externer HUB 4 Port - Hub - 4 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop

Produktspecifikationer

Mærke: DeLOCK
Artikel nr.: 61762
EAN: 4043619617623
Varenr.: 987657277
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports
459 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB hub 3.0 4-porte - DELOCK, sort/hvid
509 kr
Til butik
USB hub 3.0 4-porte - DELOCK, sort/hvid billede

Produktinformation

Fordele ved USB hub 3.0Mangler du flere USB-porte ved computeren? Denne kompakte USB hub fra DELOCK giver dig 4 ekstra USB-porte i én elegant sort/hvid enhed. Med en datahastighed på op til 5.000 Mbit/s kan du tilslutte eksterne harddiske, mus, tastaturer og andre enheder med hurtig og stabil forbindelse. Hubben er nem at bruge med plug-and-play, så du kan komme i gang med det samme.Til kontor og hjemmebrugUSB hubben er velegnet til både PC og Mac og passer godt på skrivebordet med sit diskrete design. Den har strømtilslutning via DC-indgang for stabil drift af flere enheder samtidigt.Antal porte: 4Grænseflade: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Dataoverførsel: 5.000 Mbit/sPlug-and-play: JaKompatibilitet: MacUdgangsspænding: 5 VUdgangsstrøm: 4 AUSB-strømforsyning: NejDC-strømindgang: JaMål (B × D × H): 6,3 × 10,0 × 2,5 cmFarve: Sort/hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: DELOCK
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.36g
EAN: 4043619617623
Varenr.: 1921951
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB hub 3.0 4-porte - DELOCK, sort/hvid
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK382 kr382 krKøb
2Proshop DK459 kr498 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports

PriceData har fulgt prisen på DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports i 166 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for DeLOCK USB 3.0 externer HUB 4 Port USB hub - 4 ports de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026382 kr2 kr (1%)
24. maj 2026380 kr27 kr (8%)
23. maj 2026353 kr29 kr (8%)
16. maj 2026382 kr29 kr (8%)
15. maj 2026353 kr30 kr (8%)
14. maj 2026383 kr28 kr (8%)
13. maj 2026355 kr28 kr (7%)
9. maj 2026383 kr29 kr (8%)
8. maj 2026354 kr29 kr (8%)
26. apr. 2026383 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret