Gå til hovedindhold

Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer

DeLOCKEAN: 4043619825912
Pris fra 137 krtil 153 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Delock DVI-kabel 2m
137 kr
Til butik
Delock DVI-kabel 2m billede

Produktinformation

DeLOCK Displayport > DVI 24+1 St/St 2m. Kabellængde: 2 m, Stik 1: Displayport, Stik 2: DVI-D

Produktspecifikationer

Mærke: DeLOCK
Artikel nr.: 82591
EAN: 4043619825912
Varenr.: 283932
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer
153 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK DVI cable - 2 m
153 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK137 kr137 krKøb
2CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
3Proshop DK153 kr192 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer

PriceData har fulgt prisen på Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer i 16 dage. Den nuværende pris er 137 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Delock - DVI-kabel - DisplayPort (han) til DVI-D (han) - 2 m - tommelskruer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026137 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret