Gå til hovedindhold

Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black

DeLOCKComputer – tilbehørEAN: 4043619614868
Pris fra 288 krtil 379 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeLOCK Lagringskontrol
288 kr
Til butik
DeLOCK Lagringskontrol billede

Produktinformation

Delock - Lagringskontrol - ATA-133 / SATA 6Gb/s - USB 3.0

Produktspecifikationer

Mærke: DeLOCK
Artikel nr.: 61486
EAN: 4043619614868
Varenr.: 989503300
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black
-52%302 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB 3.0 til SATA/IDE lagringskontroller - DeLOCK
329 kr
Til butik
USB 3.0 til SATA/IDE lagringskontroller - DeLOCK billede

Produktinformation

Delock - Lagringskontrol - ATA-133 / SATA 6Gb/s - USB 3.0GenereltEnhedstype: Lagringskontrol - eksternHost Bus: USB 3.0Controller for lagringDataoverførselshastighed: 6 Gbit/sInterface: ATA-133 / SATA 6Gb/sUnderstøttede enheder: HarddiskCd-drevDVD-drevBD-drevsolid state drevEkspansion / KonnektivitetInterface: 1 x SATA 6Gb/s - SATA kombi | 1 x ATA-133 - 40-PIN IDC | 1 x ATA-133 - 44-PIN IDC | 1 x - 4-PIN mini-strømforsyningsforbinderTilslutninger: 1 x USB 3.0 - 10 pin Micro-USB Type BDiverseEgenskaber: LED-skærmkontakt for tænd/slukreserveknapMedfølgende ledninger: 1 x SuperSpeed mikro-USB til USB-kabel - ekstern | 1 x strøm 4 pin til 4 pins mini-strømkabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: Plug and PlayEffektNødvendig spænding: AC 100/230 V (50 - 60 Hz)Strømkilde: Inkluderet AC-adapterType: StrømforsyningProgrammer / SystemkravMed software: Drivers & UtilitiesOS nødvendig: Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 8.1, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 (64-bit versioner)...

Produktspecifikationer

Mærke: DELOCK
Kategori: Controller kort
Vægt: 0.41g
EAN: 4043619614868
Varenr.: 1872160
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Delock - Lagringskontrol - ATA-133 / SATA 6Gb/s - USB 3.0
338 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB 3.0 til SATA/IDE lagringskontroller - DeLOCK
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeLOCK Lagringskontrol
369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK - storage controller - ATA-133 / SATA 6Gb/s - USB 3.0
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK288 kr288 krKøb
2Teknikproffset DK302 kr351 krKøb
3Boligcenter DK329 kr329 krKøb
4CS MEGASTORE DK338 kr377 krKøb
5Vivas DK349 kr418 krKøb
6Ultrashop369 kr369 krKøb
7Proshop DK379 kr418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black

PriceData har fulgt prisen på Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black i 145 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Delock Converter USB 3.0 to SATA 6GB/s/IDE40PIN/IDE44PIN, Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026288 kr61 kr (17%)
9. maj 2026349 kr75 kr (27%)
9. jan. 2026274 kr50 kr (15%)
8. jan. 2026324 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret