Gå til hovedindhold

DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M

DeLOCKElektronikEAN: 4043619207176
Pris fra 40 krtil 89 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Delock Mini self-closing 1m Hvid
40 kr
Til butik
Delock Mini self-closing 1m Hvid billede

Produktinformation

Delock Mini self-closing - Kabelkanal - 1 m - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: DeLOCK
Artikel nr.: 20717
EAN: 4043619207176
Varenr.: 996714774
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10x10mm 1m white
78 kr
Til butik
DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10x10mm 1m white billede

Produktinformation

Bruttovægt: 0.097 kg, Farve: Hvid, Produktbredde: 10 mm, Produktets dybde: 1000 mm, Produktets højde: 10 mm, Vægt af produkt: 0.1 kg, This cable duct by Delock can be used to bundle and conceal exposed cables with a small diameter, to protect them from dirt or damage.The cable duct is provided with an adhesive tape on the bottom and can therefore be easily and simply attached e.g. to the floor, wall, window frame or baseboard. The adhesive tape also ensures a firm and secure hold.The cable duct closes automatically after adding the cables.The cables can be added or removed multiple times. self-adhesive, Reusable, Individually shortenable, Environmental temperature: -40 °C ~ 65 °C, Material: PVC, Colour: white, Dimensions (LxWxH): ca. 1000 x 10 x 10 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLOCK
Kategori: Kabelhåndtering
EAN: 4043619207176
Varenr.: C70500
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Teknikproffset DK78 kr127 krKøb
3Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M

PriceData har fulgt prisen på DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M i 85 dage. Den nuværende pris er 40 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for DeLOCK Cable Duct Mini self-closing self-adhesive 10 x 10 mm Lenght 1M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202640 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret