Gå til hovedindhold

DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret,

DelockEludstyrEAN: 4043619884872
Pris fra 82 krtil 142 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 9. mar.

Sammenlign priser på DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret, og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeLOCK Antenneadapter 14.5cm Sort Sort
82 kr
Til butik
DeLOCK Antenneadapter 14.5cm Sort Sort billede

Produktinformation

Delock - Antenneadapter - TS-9 han til SMA hun - 14.5 cm - sort - 90° stik

Produktspecifikationer

Mærke: DeLOCK
Artikel nr.: 88487
EAN: 4043619884872
Varenr.: 987674469
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Delock Antenna Adapter Ts-9 Sma 0.14m Sort
-0%106 kr
Før 106,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Delock Antenna Adapter Ts-9 Sma 0.14m Sort billede

Produktinformation

Forbinder TS-9 til SMA for hurtige antenneomkoblinger 14 cm kabel passer i trange områder, ideel til kompakte installationer Holdbart design tåler daglig håndtering i IT-miljøer Gør opsætningen enklere og reducerer konfigurationstiden for netværksudstyr Sort finish holder installationerne pæne og diskrete...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Delock
Kategori: Adaptere
Artikel nr.: 88487
EAN: 4043619884872
Varenr.: 5010792586
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeLOCK Antenneadapter 14.5cm Sort Sort
119 kr
Til butik
DeLOCK Antenneadapter 14.5cm Sort Sort billede

Produktinformation

DeLOCK Antenneadapter 145cm - Sort Oplev den perfekte løsning til dine antennebehov med DeLOCK Antenneadapter i en praktisk længde på 145 cm. Denne adapter er designet med fokus på kvalitet og funktionalitet, hvilket gør den ideel til både hjemmebrug og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Delock
Kategori: Koaksial Netværksstik
EAN: 4043619884872
Varenr.: 88070
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret,
-29%142 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK82 kr82 krKøb
2Dustin DK106 kr192,25 krKøb
3Ultrashop119 kr119 krKøb
4Teknikproffset DK142 kr191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret,

PriceData har fulgt prisen på DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret, i 85 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret,. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for DeLOCK antenneadapter, TS-9 han vinklet 90 grader til SMA hun ret, de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202682 kr2 kr (3%)
23. maj 202680 kr2 kr (2%)
22. maj 202682 kr2 kr (3%)
15. maj 202680 kr2 kr (2%)
17. apr. 202682 kr2 kr (3%)
9. apr. 202680 kr2 kr (2%)
4. apr. 202682 kr7 kr (9%)
3. apr. 202675 kr4 kr (5%)
2. apr. 202679 kr16 kr (25%)
9. mar. 202663 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret