Gå til hovedindhold

Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort

DellTastaturerEAN: 5397184921937
Pris fra 305 krtil 311 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 252 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 305 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C Tastatur Pressestempel Kablet US International
305 kr
Til butik
Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C Tastatur Pressestempel Kablet US International billede

Produktinformation

Dell Pro Collaboration KB525C - Tastatur - USB, USB-C - QWERTY - US International - sort - med 3 års Advanced Exchange Service

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: KB525C-EN-EMEA
EAN: 5397184921937
Varenr.: 1002438528
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort
305 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Kb525c - Collaboration Keyboard - Us Ledningsført Us International
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell Kb525c - Collaboration Keyboard - Us Ledningsført Us International billede

Produktinformation

Samarbejdstaster styr video, mikrofon, skærmdeling og chat i Teams eller Zoom Bagbelyste opkaldstaster lyser hvide under opkald, røde når mikrofonen er slået fra Stille lavprofils plunger-taster reducerer tastestøj og træthed Fuldstørrelse layout med numerisk tastatur og 15 programmerbare genvejstaster Kablet USB-forbindelse med AES-kryptering for pålidelig sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: KB525C-EN-EMEA
EAN: 5397184921937
Varenr.: 5020020471

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK305 kr305 krKøb
2Proshop DK305 kr344 krKøb
3Dustin DK311 kr397,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort

PriceData har fulgt prisen på Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort i 145 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 305 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Dell Wired Collaboration Keyboard KB525C - keyboard - QWERTY - US International Input Device - Tastatur - Universal - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026305 kr19 kr (7%)
29. maj 2026286 kr11 kr (4%)
15. maj 2026275 kr10 kr (4%)
13. maj 2026285 kr39 kr (12%)
7. maj 2026324 kr6 kr (2%)
8. apr. 2026318 kr66 kr (26%)
26. mar. 2026252 kr66 kr (21%)
5. mar. 2026318 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026319 kr29 kr (10%)
6. feb. 2026290 kr46 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret