Gå til hovedindhold

Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort

Pris fra 1.848 krtil 2.259 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 411 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 594 kr 26. maj

Sammenlign priser på Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1848 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell WD19S USB-C Dockingstation
1.848 kr
Til butik
Dell WD19S USB-C Dockingstation billede

Produktinformation

Dell WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - 1GbE - 90 watt

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-WD19S130W
EAN: 5397184513972
Varenr.: 998294578
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort
1.922 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dell WD19S USB-C Dock 130W EU
-29%2.035 kr
Før 2.859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell WD19S USB-C Dock 130W EU billede

Produktinformation

DELL WD19S-130W, Anslutningsteknik: Trådbunden, Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typ-C, Ethernet LAN-datahastigheter: 10 100 1000 Mbit/s, Produktfärg: Svart, Maximal digital upplösning: 5120 x 2880 pixlar, Strömkällastyp: DC, AC ingångsspänning: 120 - 230 V, AC ingångsfrekvens: 50 - 60 Hz, Windows operativsystem som stöds: Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Docking stationer
EAN: 5397184513972
Varenr.: C25102
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell WD19S - USB-C - 90W - 2x DP
2.077 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C dockingstation Dell WD19S - HDMI, 2 x DP, 90 W
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C dockingstation Dell WD19S - HDMI, 2 x DP, 90 W
2.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell WD19S USB-C Dock 130W EU
2.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.848 kr1.848 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.922 kr1.922 krKøb
3Teknikproffset DK2.035 kr2.094 krKøb
4Proshop DK2.077 kr2.077 krKøb
5Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
6Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
7Ultrashop2.259 kr2.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort

PriceData har fulgt prisen på Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 594 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.922 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.710 kr.

Den nuværende pris på 1.848 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Dell® | WD19S - Dockingstation - USB-C - HDMI, 2 x DP, USB-C - GigE - 130 watt - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.848 kr1.109 kr (150%)
28. maj 2026739 kr145 kr (24%)
26. maj 2026594 kr39 kr (6%)
23. maj 2026633 kr1.215 kr (66%)
22. maj 20261.848 kr23 kr (1%)
21. maj 20261.871 kr12 kr (1%)
20. maj 20261.883 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.884 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.894 kr46 kr (2%)
15. maj 20261.848 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret