Gå til hovedindhold

DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397321025153
Pris fra 21.307 krtil 22.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.192 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.822 kr 3. apr.

Sammenlign priser på DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21307 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz
21.307 kr
Til butik
DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U5226KW - LED-skærm - 52" (51.5" til at se) - 6144 x 2560 6K @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - 5 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, 2xDisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-U5226KW
EAN: 5397321025153
Varenr.: 1003883319
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
52" Dell UltraSharp U5226KW - 6144x2560 - 120Hz - IPS - 140W USB-C
21.567 kr
Til butik
52" Dell UltraSharp U5226KW - 6144x2560 - 120Hz - IPS - 140W USB-C billede

Produktinformation

Dell UltraSharp U5226KW monitor leverer en stor ultrabred arbejdsflade til professionel produktivitet og kreativ multitasking, med IPS Black-billedkvalitet og integreret docking via Thunderbolt. Størrelse: 52" Opløsning: 6144 x 2560 Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Black Tilslutninger: Thunderbolt 4, 2x HDMI, 2x DisplayPort, USB-C med 140W USB-C Power Delivery, Ethernet Særlige funktioner: USB 3.2/USB-C hub; Blændfri lavreflektionsbelægning; TUV Rheinland Low Blue Light Certification Bredformatklarhed, præcis farvedækning og tilslutning med ét kabel hjælper med at effektivisere komplekse arbejdsgange og understøtter samtidig komfortabel visning under lange arbejdssessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-U5226KW
EAN: 5397321025153
Varenr.: 3439687
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Ultrasharp U5226kw 52 tommer 6144 X 2560pixels Ips Black 21:9 120hz
22.499 kr
Til butik
Dell Ultrasharp U5226kw 52 tommer 6144 X 2560pixels Ips Black 21:9 120hz billede

Produktinformation

52" curved 21:9 6K (6144x2560) skærm udvider arbejdsområdet til multitasking IPS Black-panel, 1,07 mia. farver og 99 % DCI-P3 leverer ensartet farve PiP (Picture-in-Picture) og PbP (Picture-by-Picture) viser to kilder USB-C med 140 W PD, Thunderbolt 4 og indbygget KVM gør docking enklere Eye Comfort-certificeret, Low Blue Light og flimmerfri reducerer øjenbelastning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-U5226KW
EAN: 5397321025153
Varenr.: 5020080590

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK21.307 kr21.307 krKøb
2Proshop DK21.567 kr21.567 krKøb
3Dustin DK22.499 kr22.997,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz

PriceData har fulgt prisen på DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz i 131 dage. Laveste pris i perioden er 19.822 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 22.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21.136 kr.

Den nuværende pris på 21.307 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for DELL UltraSharp U5226KW 132,1 cm (52") IPS Black 6144 x 2560 pixel HDMI DisplayPort 120 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202621.307 kr53 kr (0%)
16. maj 202621.360 kr122 kr (1%)
12. maj 202621.238 kr122 kr (1%)
10. maj 202621.360 kr122 kr (1%)
26. apr. 202621.238 kr119 kr (1%)
25. apr. 202621.357 kr119 kr (1%)
24. apr. 202621.238 kr119 kr (1%)
22. apr. 202621.357 kr76 kr (0%)
21. apr. 202621.281 kr199 kr (1%)
20. apr. 202621.082 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret