Gå til hovedindhold

27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962824
Pris fra 1.912 krtil 2.729 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 817 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.773 kr 10. apr.

Sammenlign priser på 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1912 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C
1.912 kr
Til butik
27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2725D monitor leverer præcis farvegengivelse og brede betragtningsvinkler til produktivitet og indholdsproduktion, med IPS-klarhed og ergonomiske justeringer til komfortable lange sessioner. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilkoblinger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub, USB-C with 15W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: ComfortView Plus; Dell Easy Arrange; USB 3.2 Gen 1 hub Ensartede farver, fleksible ergonomiske muligheder og integreret tilkobling øger komforten og effektiviteten i krævende kontor- og kreative arbejdsgange.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2725DHF
EAN: 5397184962824
Varenr.: 3398469
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro Plus P2725D 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 100 Hz
2.032 kr
Til butik
DELL Pro Plus P2725D 27" IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2725D - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2725DHF
EAN: 5397184962824
Varenr.: 1003481044
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro Plus P2725dhf 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
2.119 kr
Til butik
Dell Pro Plus P2725dhf 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

27-tommer QHD IPS udvider arbejdsområdet, giver plads til flere vinduer og regneark Ca. 99 % sRGB giver ensartet farve til web- og kontorgrafik 100 Hz og 5 ms grå-til-grå reducerer bevægelsesslør for mere jævn scrolling Indbygget USB-hub, HDMI 2.1 og DisplayPort 1.4 gør det nemmere at tilslutte arbejdsstationen Aftageligt stativ med 150 mm højde, pivot og tilt holder kablerne pænt organiseret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-P2725DHF
EAN: 5397184962824
Varenr.: 5020059541
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL Pro Plus P2725D 27 IPS 2560 x 1440 (2K) DisplayPort HDMI 100 Hz
2.729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.912 kr1.912 krKøb
2CompuMail DK2.032 kr2.032 krKøb
3Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb
4Ultrashop2.729 kr2.729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C

PriceData har fulgt prisen på 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.738 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 1.955 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.853 kr.

Den nuværende pris på 1.912 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for 27" Dell Pro 27 Plus P2725D - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 15W USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.912 kr64 kr (3%)
1. jun. 20261.848 kr64 kr (3%)
31. maj 20261.912 kr64 kr (3%)
25. maj 20261.848 kr25 kr (1%)
4. maj 20261.823 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.822 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.823 kr31 kr (2%)
14. apr. 20261.792 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.793 kr20 kr (1%)
10. apr. 20261.773 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret