Gå til hovedindhold

Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

DellEAN: 5397184962954
Pris fra 4.805 krtil 5.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.114 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.608 kr 23. maj

Sammenlign priser på Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4805 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
4.805 kr
Til butik
Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

Dell Pro P P3426WEB - LED-skærm - kurvet - 34" (34.1" til at se) - 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort - BTO - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P3426WEB
EAN: 5397184962954
Varenr.: 1003965613
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Dell Pro P P3426WEB 34 USB-C Hub Conferencing Monitor
4.874 kr
Til butik
34" Dell Pro P P3426WEB 34 USB-C Hub Conferencing Monitor billede

Produktinformation

LED-skærm, kurvet, 34" (34.1" til at se), 3440 x 1440 UWQHD @ 100 Hz, IPS, 350 cd/m², 1500:1, 5 ms, HDMI, DisplayPort, USB-C, højtalere, sort, BTO, med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P3426WEB
EAN: 5397184962954
Varenr.: 3458393
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P3426web 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 100hz
-7%5.124 kr
Før 5.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell P3426web 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 100hz billede

Produktinformation

34" curved 21:9 WQHD-panel giver mere skærmplads til multitasking IPS-panel, 99 % sRGB og 1,07 milliarder farver til præcist farvearbejde 100 Hz opdateringsfrekvens, 8 ms responstid holder bevægelser flydende i video og apps Indbygget 4 MP-kamera, dobbelte 10 W-højttalere og RJ45 gør hybride møder enklere USB-C med 90 W PD, HDMI 2.1 og Ethernet reducerer kabelrod på skrivebordet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-P3426WEB
EAN: 5397184962954
Varenr.: 5020085707
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell P3426WEB 34" kurvet UltraWide IPS skærm - UWQHD, 100 Hz, USB-C dok
-7%5.599 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P3426WEB 34" kurvet UltraWide IPS skærm - UWQHD, 100 Hz, USB-C dok
-7%5.619 kr
Før 6.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro P P3426WEB 34 IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
5.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.805 kr4.805 krKøb
2Proshop DK4.874 kr4.874 krKøb
3Dustin DK5.124 kr5.210,25 krKøb
4Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
5Vivas DK5.619 kr5.669 krKøb
6Ultrashop5.919 kr5.919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm i 89 dage. Laveste pris i perioden er 4.608 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 5.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.018 kr.

Den nuværende pris på 4.805 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Dell Pro P P3426WEB 34" IPS 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.805 kr230 kr (5%)
29. maj 20265.035 kr89 kr (2%)
27. maj 20265.124 kr516 kr (11%)
23. maj 20264.608 kr94 kr (2%)
16. maj 20264.702 kr97 kr (2%)
15. maj 20264.799 kr173 kr (3%)
29. mar. 20264.972 kr527 kr (10%)
11. mar. 20265.499 kr120 kr (2%)
7. mar. 20265.619 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret