Gå til hovedindhold

Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E

DellIsenkramEAN: 5397184936122
Pris fra 6.505 krtil 7.124 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 619 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.204 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6505 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E
6.505 kr
Til butik
Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E billede

Produktinformation

Dell Pro Micro QCM1250 er designet til at levere pålidelig ydeevne i en ultrakompakt formfaktor til hjemmekontorer og kommercielle miljøer. Bygget omkring en Core Ultra 5-processor med hurtig NVMe-lagring understøtter den moderne tilslutning, herunder Wi-Fi 6E og Bluetooth, for fleksibel placering. Integreret Intel Graphics og Gigabit Ethernet hjælper med at holde daglige arbejdsgange smidige og responsive. Processor: Core Ultra 5 235T (op til 5 GHz) Hukommelse: 16 GB DDR5 SDRAM Lagring: 512 GB SSD (NVMe, PCI Express 4.0) Grafik: Intel Graphics Netværk: Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth Operativsystem: Win 11 Pro Den kompakte størrelse gør den nem at integrere i trange arbejdsområder og giver stadig den hastighed og tilslutning, der er nødvendig til multitasking og krævende applikationer. Med moderne trådløst og kablet netværk passer den godt ind i både fjernarbejdsopsætninger og professionelle installationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Stationaer PC Mac
Artikel nr.: DJY05
EAN: 5397184936122
Varenr.: 3399978
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro Micro Intel Core Ultra 5 16gb 512gb
7.124 kr
Til butik
Dell Pro Micro Intel Core Ultra 5 16gb 512gb billede

Produktinformation

Pladsbesparende mikrodesign frigør skrivebordsplads og kan monteres bag en skærm. 14 energieffektive Intel-kerner og 13 TOPS NPU accelererer daglige arbejdsgange. 16 GB DDR5 5600 MHz RAM med 512 GB PCIe SSD sikrer problemfri multitasking. Frontplaceret USB-A, USB-C og hovedtelefonstik giver hurtig adgang til enheder og lyd. TPM-hardware og Windows 11 Pro hjælper med at beskytte virksomhedsdata lige ud af boksen.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Stationære til virksomheder
Artikel nr.: DJY05
EAN: 5397184936122
Varenr.: 5020059113

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.505 kr6.505 krKøb
2Dustin DK7.124 kr7.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.600 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 7.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.590 kr.

Den nuværende pris på 6.505 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Dell Pro Micro - Core Ultra 5 | 16 GB RAM | 512 GB SSD | Wi-Fi 6E de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.505 kr69 kr (1%)
29. maj 20266.436 kr69 kr (1%)
28. maj 20266.505 kr69 kr (1%)
24. maj 20266.436 kr46 kr (1%)
23. maj 20266.482 kr22 kr (0%)
22. maj 20266.460 kr256 kr (4%)
7. maj 20266.204 kr232 kr (4%)
6. maj 20266.436 kr124 kr (2%)
5. maj 20266.560 kr479 kr (7%)
3. maj 20267.039 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret