Gå til hovedindhold

Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite

DellEAN: 5397184987094
Pris fra 43.456 krtil 56.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12.793 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43.383 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43456 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite
43.456 kr
Til butik
Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Stationære computere
Farve: 2
Artikel nr.: 7MFXX
EAN: 5397184987094
Varenr.: 25169624
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro Max GB10 FCM1253 GB10 128 GB 4 TB DGX OS
43.457 kr
Til butik
DELL Pro Max GB10 FCM1253 GB10 128 GB 4 TB DGX OS billede

Produktinformation

Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 7MFXX
EAN: 5397184987094
Varenr.: 1003883313
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro Max - Nvidia GB10 - Blackwell GPU - 128GB - 4TB
43.558 kr
Til butik
Dell Pro Max - Nvidia GB10 - Blackwell GPU - 128GB - 4TB billede

Produktinformation

AI PC, mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925, RAM 128 GB, SSD 4 TB, SED, NVMe, TLC, NVIDIA Blackwell, Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), NVIDIA DGX OS 7, skærm: ingen, sort, BTP, med 1 Year Basic Onsite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Stationaer Workstation
Artikel nr.: 7MFXX
EAN: 5397184987094
Varenr.: 3445339
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro Max Gb10 Fcm1253 128gb 4000gb
56.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK43.456 kr43.456 krKøb
2CompuMail DK43.457 kr43.457 krKøb
3Proshop DK43.558 kr43.558 krKøb
4Dustin DK56.249 kr56.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite i 106 dage. Laveste pris i perioden er 43.383 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 53.997 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46.892 kr.

Den nuværende pris på 43.456 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Dell Pro Max with GB10 FCM1253 - AI PC - mikro 1 x GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 - RAM 128 GB - SSD 4 TB - SED, NVMe, TLC - NVIDIA Blackwell - Bluetooth, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - NVIDIA DGX OS 7 - skærm: ingen - sort - BTP - med 1 Year Basic Onsite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202643.456 kr73 kr (0%)
1. jun. 202643.383 kr27 kr (0%)
30. maj 202643.410 kr10.587 kr (20%)
6. maj 202653.997 kr2.569,64 kr (5%)
5. maj 202651.427,36 kr4.077,36 kr (9%)
28. apr. 202647.350 kr1.101 kr (2%)
27. apr. 202646.249 kr143 kr (0%)
22. apr. 202646.106 kr61 kr (0%)
20. apr. 202646.167 kr61 kr (0%)
18. apr. 202646.106 kr3.759 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret