Gå til hovedindhold

DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962442
Pris fra 793 krtil 1.359 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 566 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 793 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
793 kr
Til butik
DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro E2725HM - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-E2725HM
EAN: 5397184962442
Varenr.: 1003297025
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell Pro E2725HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
829 kr
Til butik
27" Dell Pro E2725HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell Pro E2725HM monitor leverer farvenøjagtig ydeevne og brede betragtningsvinkler til produktivitet og kontorarbejde med et IPS-panel for konsekvent billedkvalitet. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilkoblinger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: TÜV Rheinland Øjenkomfortcertificering; DisplayPort 1.2; HDCP 1.4; TCO Certified; ENERGY STAR; EPEAT Gold Balancerede farver, brede betragtningsvinkler og fleksible tilslutningsmuligheder gør daglige opgaver nemmere og mindsker øjenbelastning ved længere kontorarbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-E2725HM
EAN: 5397184962442
Varenr.: 3365114
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell E2725hm 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
899 kr
Til butik
Dell E2725hm 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

27-tommers FHD IPS-panel leverer ensartede farver og brede 178° betragtningsvinkler 100 Hz opdateringshastighed og hurtig 5 ms responstid reducerer bevægelsesslør i det daglige arbejde Antirefleks edge LED-skærm med 300 cd/m2 lysstyrke mindsker belastningen af øjnene DisplayPort-kabel medfølger, med HDMI og VGA for nem systemintegration Kensington-lås, tiltjustering og VESA-beslag gør sikker opsætning enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-E2725HM
EAN: 5397184962442
Varenr.: 5020048184
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Dell E Series E2725HM - Full HD IPS, 100 Hz, sort
-20%909 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Dell E Series E2725HM - Full HD IPS, 100 Hz, sort
-20%929 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL E Series E2725HM 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
1.359 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK793 kr793 krKøb
2Proshop DK829 kr868 krKøb
3Dustin DK899 kr985,25 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr998 krKøb
6Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz

PriceData har fulgt prisen på DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz i 130 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.031 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 886 kr.

Den nuværende pris på 793 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for DELL E Series E2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026793 kr30 kr (4%)
6. maj 2026823 kr1 kr (0%)
5. maj 2026822 kr3 kr (0%)
4. maj 2026819 kr3 kr (0%)
1. maj 2026816 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026822 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026823 kr13 kr (2%)
28. apr. 2026836 kr18 kr (2%)
27. apr. 2026854 kr25 kr (3%)
25. apr. 2026829 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret