Gå til hovedindhold

Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962404
Pris fra 680 krtil 869 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 633 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 680 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
680 kr
Til butik
DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22" (21.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-E2225HM
EAN: 5397184962404
Varenr.: 1003297021
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange
712 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" Dell E2225HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - VA
712 kr
Til butik
22" Dell E2225HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - VA billede

Produktinformation

Dell E2225HM monitor leverer pålidelig produktivitet med et højkontrast VA-panel, ideelt til kontorarbejde og multimedia. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz (DisplayPort/HDMI), 60Hz (VGA) Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, VGA Særlige funktioner: TUV Rheinland Eye Comfort (3-star); HDCP 1.4; TCO Certified Edge Displays; ENERGY STAR; EPEAT Gold Balanceret kontrast, flere tilslutningsmuligheder og øjenkomfortcertificeringer reducerer træthed og sikrer glidende arbejdsgange over længere perioder.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-E2225HM
EAN: 5397184962404
Varenr.: 3365110
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell E2225hm 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Va 16:9 100hz
749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL E Series E2225HM 21.5 VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK680 kr680 krKøb
2CS MEGASTORE DK712 kr751 krKøb
3Proshop DK712 kr751 krKøb
4Dustin DK749 kr835,25 krKøb
5Ultrashop869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange i 182 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 722 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 680 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026680 kr3 kr (0%)
31. maj 2026683 kr1 kr (0%)
23. maj 2026684 kr4 kr (1%)
18. maj 2026688 kr1 kr (0%)
17. maj 2026689 kr6 kr (1%)
16. maj 2026695 kr19 kr (3%)
6. maj 2026714 kr2 kr (0%)
2. maj 2026712 kr5 kr (1%)
1. maj 2026707 kr63 kr (10%)
30. apr. 2026644 kr71 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret