Gå til hovedindhold

Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite

DellBærbare computereEAN: 5397184939567
Pris fra 11.800 krtil 12.168 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 368 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.737 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11800 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite
11.800 kr
Til butik
Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: YND91
EAN: 5397184939567
Varenr.: 24349739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 14 PC14250 - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB
11.919 kr
Til butik
Dell Pro 14 PC14250 - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 1 års Dell Basic Onsite Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: YND91
EAN: 5397184939567
Varenr.: 3399968
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 14 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 14 tommer
12.124 kr
Til butik
Dell Pro 14 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

Intel Core Ultra 7 med 12 kerner leverer hurtig, responsiv multitasking 16 GB DDR5, opgraderbar til 64 GB, kombineret med 512 GB NVMe SSD Thunderbolt 4, WiFi 6E, HDMI 2.1 og Ethernet muliggør fleksibel docking 14" 1920x1200 16:10 IPS antirefleks-skærm udvider det synlige arbejdsområde IR Full HD-kamera med Windows Studio-effekter, privatlivslukker og TPM 2.0...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: YND91
EAN: 5397184939567
Varenr.: 5020054050
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro 14 PC14250 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
12.168 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK11.800 kr11.800 krKøb
2Proshop DK11.919 kr11.919 krKøb
3Dustin DK12.124 kr12.210,25 krKøb
4CompuMail DK12.168 kr12.168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite i 181 dage. Laveste pris i perioden er 9.200 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 11.800 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.211 kr.

Den nuværende pris på 11.800 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 50 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Dell Pro 14 PC14250 - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - platinsølv - BTS - med 1 Year Basic Onsite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202611.800 kr891 kr (8%)
1. jun. 202610.909 kr340,79 kr (3%)
31. maj 202611.249,79 kr381,79 kr (4%)
30. maj 202610.868 kr41 kr (0%)
29. maj 202610.909 kr45 kr (0%)
28. maj 202610.864 kr45 kr (0%)
26. maj 202610.909 kr33 kr (0%)
25. maj 202610.876 kr33 kr (0%)
24. maj 202610.909 kr90 kr (1%)
23. maj 202610.819 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret