Gå til hovedindhold

Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB

DellProfessionelle computereEAN: 5397184986257
Pris fra 13.664 krtil 14.374 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 710 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.530 kr 13. maj

Sammenlign priser på Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13664 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB
13.664 kr
Til butik
Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 236V, op til 40 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 13.3" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + Bluetooth, Service & Support: 1 års Dell Basic Onsite Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: FD1RJ
EAN: 5397184986257
Varenr.: 3456164
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 13 Plus Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 13.3 tommer
14.374 kr
Til butik
Dell Pro 13 Plus Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 13.3 tommer billede

Produktinformation

Aluminiumchassis med en kompakt 13,3" 16:10 FHD+ anti-refleksskærm Intel Core Ultra 5 til mere flydende multitasking, AI NPU på 40 TOPS Windows 11 Pro, Copilot+ PC og Copilot-tast til strømlinede arbejdsgange Privatlivslukker og IR-ansigtsgenkendelse, TPM 2.0, Control Vault 3+ WiFi 7 tri-band og dobbelte Thunderbolt 4-porte til hurtige forbindelser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: FD1RJ
EAN: 5397184986257
Varenr.: 5020082710

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK13.664 kr13.664 krKøb
2Dustin DK14.374 kr14.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB i 102 dage. Laveste pris i perioden er 11.530 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 15.574 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.581 kr.

Den nuværende pris på 13.664 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 236V | 16GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202613.664 kr747 kr (6%)
30. maj 202612.917 kr399 kr (3%)
29. maj 202612.518 kr52 kr (0%)
28. maj 202612.570 kr239 kr (2%)
27. maj 202612.331 kr211 kr (2%)
26. maj 202612.120 kr29 kr (0%)
25. maj 202612.149 kr144 kr (1%)
24. maj 202612.293 kr346 kr (3%)
23. maj 202611.947 kr40 kr (0%)
22. maj 202611.907 kr89 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret