Gå til hovedindhold

Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184821763
Pris fra 1.614 krtil 2.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 885 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1614 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell P2725HE - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C
1.614 kr
Til butik
27" Dell P2725HE - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Dell P2725HE monitor forbedrer produktiviteten med alsidig USB-C-forbindelse og klare IPS-billeder til kontor- og hjemmearbejdspladser. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 90W USB-C Power Delivery; Ethernet; USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: USB-C hub; 90W USB Power Delivery; 99% sRGB; Anti-reflekterende belægning; Højde/pivot/tilt-justeringer; Indbygget Ethernet Alsidige porte, præcis farvegengivelse og ergonomiske justeringer mindsker øjenbelastning og effektiviserer længerevarende kontor- og fjernarbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2725HE
EAN: 5397184821763
Varenr.: 3253891
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose
1.745 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell P2725HE 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.747 kr
Til butik
Dell P2725HE 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Dell P2725HE - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2725HE
EAN: 5397184821763
Varenr.: 1002198959
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P2725he 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
-12%1.749 kr
Før 1.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dell 27 Pro P2725HE 27" Full HD-skærm
1.930 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Dell P2725HE - IPS, Full HD, USB?C, 100 Hz
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Dell P2725HE - IPS, Full HD, USB?C, 100 Hz
2.119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell P2725HE 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.614 kr1.614 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.745 kr1.745 krKøb
3CompuMail DK1.747 kr1.747 krKøb
4Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb
5Teknikproffset DK1.930 kr1.999 krKøb
6Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
7Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
8Ultrashop2.499 kr2.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

PriceData har fulgt prisen på Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.588 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.843 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.697 kr.

Den nuværende pris på 1.614 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Dell P2725HE - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.614 kr99 kr (6%)
31. maj 20261.713 kr7 kr (0%)
30. maj 20261.706 kr33 kr (2%)
29. maj 20261.739 kr33 kr (2%)
28. maj 20261.706 kr41 kr (2%)
27. maj 20261.747 kr41 kr (2%)
25. maj 20261.706 kr41 kr (2%)
21. maj 20261.747 kr48 kr (3%)
10. maj 20261.699 kr29 kr (2%)
25. apr. 20261.728 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret