Gå til hovedindhold

Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro

DellBærbare computereEAN: 5397184921807
Pris fra 4.799 krtil 7.159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.360 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.450 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4799 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Latitude 5455 - 14" | Snapdragon X Plus | 16GB | 512GB
4.799 kr
Til butik
Dell Latitude 5455 - 14" | Snapdragon X Plus | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Snapdragon X Plus, op til 45 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + Bluetooth, Service & Support: 1 års Dell Basic Onsite Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: F4M68
EAN: 5397184921807
Varenr.: 3309176
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro
6.188 kr
Til butik
Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Dell Latitude 5455 - Copilot+ PC - Snapdragon X Plus - X1P-42-100 / op til 3.4 GHz - Win 11 Pro (on ARM) - Qualcomm Adreno - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 14" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 7 - grå - BTS - med 1 Year Basic Onsite

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: F4M68
EAN: 5397184921807
Varenr.: 1002527620
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Latitude 5455 Qualcomm Snapdragon X Plus 16gb 512gb 14 tommer
6.499 kr
Til butik
Dell Latitude 5455 Qualcomm Snapdragon X Plus 16gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

Qualcomm Snapdragon X Plus leverer responsiv multitasking og apps 16 GB LPDDR5x og 512 GB NVMe SSD øger hastigheden på opstart og start af apps 14" FHD+ 16:10 WVA antirefleks-skærm viser mere indhold, reducerer genskin WiFi 7 og USB4-porte muliggør hurtig netværkstilslutning, fleksibel docking TPM 2.0, IR-kamera og privatlivslukker beskytter adgang og følsomme data...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: F4M68
EAN: 5397184921807
Varenr.: 5020025293
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Latitude 5455 14 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro
7.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.799 kr4.799 krKøb
2CompuMail DK6.188 kr6.188 krKøb
3Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb
4Ultrashop7.159 kr7.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro

PriceData har fulgt prisen på Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.882 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 7.729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.149 kr.

Den nuværende pris på 4.799 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Dell Latitude 5455 14" 1920 x 1200 (WUXGA) X1P-42-100 16GB 512GB Qualcomm Adreno Windows 11 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 20264.799 kr328 kr (6%)
16. apr. 20265.127 kr17 kr (0%)
15. apr. 20265.110 kr84 kr (2%)
14. apr. 20265.026 kr97 kr (2%)
11. apr. 20264.929 kr7 kr (0%)
9. apr. 20264.922 kr62 kr (1%)
8. apr. 20264.984 kr35 kr (1%)
3. apr. 20265.019 kr14 kr (0%)
1. apr. 20265.033 kr14 kr (0%)
31. mar. 20265.019 kr243 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret