Gå til hovedindhold

DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962404
Pris fra 680 krtil 869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 602 kr 3. mar.

Sammenlign priser på DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 680 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
680 kr
Til butik
DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro E2225HM - LED-skærm - 22" (21.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-E2225HM
EAN: 5397184962404
Varenr.: 1003297021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" Dell E2225HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - VA
712 kr
Til butik
22" Dell E2225HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - VA billede

Produktinformation

Dell E2225HM monitor leverer pålidelig produktivitet med et højkontrast VA-panel, ideelt til kontorarbejde og multimedia. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz (DisplayPort/HDMI), 60Hz (VGA) Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, VGA Særlige funktioner: TUV Rheinland Eye Comfort (3-star); HDCP 1.4; TCO Certified Edge Displays; ENERGY STAR; EPEAT Gold Balanceret kontrast, flere tilslutningsmuligheder og øjenkomfortcertificeringer reducerer træthed og sikrer glidende arbejdsgange over længere perioder.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-E2225HM
EAN: 5397184962404
Varenr.: 3365110
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell E2225hm 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Va 16:9 100hz
749 kr
Til butik
Dell E2225hm 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Va 16:9 100hz billede

Produktinformation

21,5 tommer full HD VA-panel viser klare 1920 x 1080-billeder til kontorarbejde 100 Hz opdateringsfrekvens og 5 ms hurtig responstid udjævner bevægelser på skærmen ComfortView og flimmerfri teknologi reducerer blåt lys og øjentræthed HDMI, DisplayPort og VGA sikrer fleksible tilslutninger ved skrivebordet Support til Dell Display Manager og VESA-beslag gør IT-udrulning enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-E2225HM
EAN: 5397184962404
Varenr.: 5020048182
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL E Series E2225HM 21.5 VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK680 kr680 krKøb
2Proshop DK712 kr751 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb
4Ultrashop869 kr869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz

PriceData har fulgt prisen på DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 722 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 640 kr.

Den nuværende pris på 680 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for DELL E Series E2225HM 21.5" VA 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026680 kr3 kr (0%)
31. maj 2026683 kr1 kr (0%)
23. maj 2026684 kr4 kr (1%)
18. maj 2026688 kr1 kr (0%)
17. maj 2026689 kr6 kr (1%)
16. maj 2026695 kr19 kr (3%)
6. maj 2026714 kr2 kr (0%)
2. maj 2026712 kr5 kr (1%)
1. maj 2026707 kr63 kr (10%)
30. apr. 2026644 kr71 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret