Gå til hovedindhold

Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm

House DoctorVaserEAN: 5707644551299
Pris fra 749 krtil 949 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 696 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Vase, Flood, Antik brun
-32%749 kr
Før 1.099,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Vase, Flood, Antik brun billede

Produktinformation

Indret hjemmet med smukke vaser, der tilfører kant til indretningen og er opsigtsvækkende Denne fine vase fra House Doctor vil være en perfekt tilføjelse til ethvert hjem uanset eksisterende indretningsstil. Vasen, Flood, er af jern, der giver den et indu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644551299
Varenr.: 51658978165066
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Flood vase stor (højde 30 cm) - Antik brun
749 kr
Til butik
Flood vase stor (højde 30 cm) - Antik brun billede

Produktinformation

Den store Flood vase fra House Doctor er designet til at tiltrække opmærksomhed. Den skulpturelle form med markante folder skaber et levende spil i overfladen, hvor lys og skygge giver vasen dybde og karakter. Resultatet er en vase, der ikke blot bærer bl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
Farve: Antik brun
EAN: 5707644551299
Varenr.: 7575
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Flood vase Brun
-30%773 kr
Før 1.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Flood Vase, H 30 cm, antik brun
-25%826 kr
Før 1.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Doctor - Vase - Flood - Metal - Antik Brun - 30 Cm
929,95 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven749 kr749 krKøb
2Kitcho749 kr749 krKøb
3KitchenTime DK773 kr773 krKøb
4Rikki Tikki Shop826 kr826 krKøb
5Gucca.dk929,95 kr929,95 krKøb
6Likehome.dk949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm

PriceData har fulgt prisen på Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 619,95 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 734 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Dekorationsvase House Doctor Flood antik brun jern H30 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 2026749 kr53 kr (8%)
22. mar. 2026696 kr53 kr (7%)
11. feb. 2026749 kr6 kr (1%)
10. feb. 2026755 kr6 kr (1%)
9. feb. 2026749 kr6 kr (1%)
8. feb. 2026755 kr6 kr (1%)
6. feb. 2026749 kr6 kr (1%)
5. feb. 2026755 kr6 kr (1%)
3. feb. 2026749 kr129,05 kr (21%)
2. feb. 2026619,95 kr129,05 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret