Gå til hovedindhold

Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm

Pris fra 369 krtil 419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 302 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm
369 kr
Til butik
Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm billede

Produktinformation

Fra det danske brand Bloomingville kommer denne elegante Majsa bakke, der på smukkeste vis kombinerer funktionalitet og æstetik. Lavet af ægte brun marmor, byder bakken på en luksuriøs og tidløs tilføjelse til ethvert hjem. Med sine nøje afmålte dimension...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dekorationsfade
Farve: Brun
EAN: 5711173294398
Varenr.: 25741
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Bakke "Majsa" aflang brunt marmor - Bloomingville - L: 38
399 kr
Til butik
Bakke "Majsa" aflang brunt marmor - Bloomingville - L: 38 billede

Produktinformation

Mål: L: 38 H: 3 B: 18 cm. Materiale: Marmor Denne aflange brune marmor bakke, Majsa fra Bloomingville, er en elegant tilføjelse til dit hjem. Med sit smukke udtryk og lille kant kan den både bruges på badeværelset til at præsentere dine parfumer, ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Fade & lysbakker
EAN: 5711173294398
Varenr.: 15040
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Majsa Bakke, Brun, Marmor
399 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Majsa Bakke, Brun, Marmor billede

Produktinformation

Majsa Bakken fra Bloomingville er lavet af marmor i en klassisk form som er god til mange formål. Brug den til opbevaring af parfumer of sæber på badeværelset, i køkkenet til olier eller et mix af lysestager og deko ting i stuen - du bestemmer. W: 18cm, H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Borddækning
EAN: 5711173294398
Varenr.: 91524
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Majsa Fad, Brun, Marmor, L38xH3xW18 cm
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Likehome.dk369 kr369 krKøb
2Mostersskur.dk399 kr399 krKøb
3Boboonline.dk399 kr399 krKøb
4Rikki Tikki Shop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm

PriceData har fulgt prisen på Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 302 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Dekorationsbakke Bloomingville Majsa i brun marmor 38×18×3 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026369 kr44 kr (14%)
10. maj 2026325 kr44 kr (12%)
9. maj 2026369 kr44 kr (14%)
5. maj 2026325 kr44 kr (12%)
4. maj 2026369 kr44 kr (14%)
1. maj 2026325 kr23 kr (8%)
13. mar. 2026302 kr7 kr (2%)
28. feb. 2026309 kr
14. feb. 2026309,95 kr59,05 kr (16%)
13. feb. 2026369 kr59,05 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret