Gå til hovedindhold

Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No

DeepCoolComputerkomponenterEAN: 6933412765165
Pris fra 477 krtil 959 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 482 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 475 kr 28. maj

Sammenlign priser på Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeepCool CG530 4F WH Tårn ATX Inten Strømforsyning Hvid
477 kr
Til butik
DeepCool CG530 4F WH Tårn ATX Inten Strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

DeepCool CG530 4F WH - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R-CG530-WHADA4-G-1
EAN: 6933412765165
Varenr.: 1002927178
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeepCool CG530 4F - White - Kabinet - Desktop - Hvid
495 kr
Til butik
DeepCool CG530 4F - White - Kabinet - Desktop - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 210mm lang), front med 2 x USB 3.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type A & lyd tilslutninger, 3 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 160 mm, max grafikkortlængde: 41 cm, medfølgende kabinetkølere: 1 x 120mm bag / 3x 120mm side, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeepCool
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: R-CG530-WHADA4-G-1
EAN: 6933412765165
Varenr.: 3338828
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No
589 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeepCool CG530 4F WH Tårn ATX Inten Strømforsyning Hvid
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK477 kr477 krKøb
2Proshop DK495 kr534 krKøb
3CS MEGASTORE DK589 kr628 krKøb
4Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No

PriceData har fulgt prisen på Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No i 183 dage. Laveste pris i perioden er 475 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 654 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 548 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Deepcool CG530 4F WH | White | Mid Tower | Power supply included No de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026477 kr1 kr (0%)
29. maj 2026478 kr3 kr (1%)
28. maj 2026475 kr7 kr (1%)
27. maj 2026482 kr2 kr (0%)
25. maj 2026480 kr2 kr (0%)
23. maj 2026482 kr1 kr (0%)
22. maj 2026483 kr6 kr (1%)
20. maj 2026477 kr29 kr (6%)
19. maj 2026506 kr64 kr (11%)
14. maj 2026570 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret