Gå til hovedindhold

DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA

DEEPCOOLEAN: 6933412729860
Pris fra 413 krtil 589 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 407 kr 7. maj

Sammenlign priser på DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Deepcool AK700 DIGITAL WH CPU Køler 1-pack Hvid 120 mm
413 kr
Til butik
Deepcool AK700 DIGITAL WH CPU Køler 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

Deepcool AK700 DIGITAL WH - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - kobberbase - 120 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R-AK700-WHNDMN-GJD
EAN: 6933412729860
Varenr.: 1003748309
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA
568 kr
Til butik
DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, støjniveau: max 36 dBA, luft tryk: max 77.23 CFM, statisk lufttryk: max 5.13 mmH₂O, køler RPM: - max 2700 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM tilslutning, 1 x 120mm køler / 1 x 120mm køler, 7 heatpipes, køler højde: 157mm, inkl kølepasta, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeepCool
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: R-AK700-WHNDMN-GJD
EAN: 6933412729860
Varenr.: 3454757
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeepCool AK700 Digital WH CPU luftkøler 120 mm - Hvid
569 kr
Til butik
DeepCool AK700 Digital WH CPU luftkøler 120 mm - Hvid billede

Produktinformation

Effektiv CPU luftkøling med digitalt displayDeepCool AK700 Digital WH er en hvid, stilren CPU luftkøler med 120 mm blæser, der leverer stabil og effektiv varmeafledning til din processor. Et indbygget digitalt display på toppen (29 × 39 mm) giver et moderne look og tydelig statusvisning. Med syv varmerør og præcis PWM-styring får du ydeevne, der passer fra stille hverdag til tung belastning.Designet til moderne buildsKøleren kombinerer aluminiumsradiator og 7 heats pipes på 6 mm i diameter, alt i en kompakt formfaktor på 15,7 × 9,8 × 12,6 cm (H × B × D). Den hvide finish matcher minimalistiske eller lyse systemer, mens Hydro Dynamic Bearing-teknologi sikrer pålidelig drift. Med understøttelse af både Intel- og AMD-sokler, inkl. LGA 1700/1851 og AM4/AM5, er installationen fleksibel og ligetil.Ydelse du kan mærkeDen 120 mm PWM-blæser når op til 2.700 RPM med et maks. luftflow på 77,23 cfm og et statisk tryk på 5,13 mmH2O. Lydniveauet er angivet fra 21 til 31,45 dB, så du kan balancere køling og støj efter behov. Strømforbruget er lavt med 12 V/0,35 A (4,2 W), og alt nødvendigt monteringsudstyr medfølger i æsken.Type: Luftkøler til processorFarve: HvidUnderstøttede sokler: AM4, AM5, LGA 1150/1151/1155, LGA 1200, LGA 1700, LGA 1851Blæser: 120 × 120 × 25 mm, PWM, 4-pinMaks. blæserhastighed: 2.700 RPMMaks. luftflow: 77,23 cfmMaks. statisk tryk: 5,13 mmH2OLydniveau: 21–31,45 dBLejetype: Hydro Dynamic Bearing (HDB)Varmerør: 7 stk., Ø 6 mmRadiator: Aluminium, 15,1 × 7,6 × 12,4 cm (H × B × D)Dimensioner (H × B × D): 15,7 × 9,8 × 12,6 cmVægt: 1,25 kgDisplay: Indbygget, 29 × 39 mmStrøm: 12 V, 0,35 A, 4,2 WIndhold: 1 blæser, monteringssæt, CPU-beslag, skruer...

Produktspecifikationer

Mærke: DEEPCOOL
Kategori: Computer køling
Vægt: 1.53g
EAN: 6933412729860
Varenr.: 2093674
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeepCool AK700 Digital WH CPU luftkøler 120 mm - Hvid
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK413 kr413 krKøb
2Proshop DK568 kr607 krKøb
3Boligcenter DK569 kr569 krKøb
4Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA i 128 dage. Laveste pris i perioden er 407 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 454 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 419 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for DeepCool AK700 DIGITAL WH - CPU Luftkøler - Max 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026413 kr1 kr (0%)
24. maj 2026414 kr1 kr (0%)
23. maj 2026413 kr1 kr (0%)
14. maj 2026414 kr1 kr (0%)
10. maj 2026413 kr1 kr (0%)
9. maj 2026414 kr7 kr (2%)
7. maj 2026407 kr1 kr (0%)
6. maj 2026408 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026407 kr6 kr (1%)
15. apr. 2026413 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret