Gå til hovedindhold

Merge Games Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike

Merge GamesSpilEAN: 5060264378135
Pris fra 150 krtil 220 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike
150 kr
Til butik
Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike billede

Produktinformation

PS5

Produktspecifikationer

Mærke: Merge Games
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5060264378135
EAN: 5060264378135
Varenr.: 3171239
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dead Cells - Return To Castlevania Edition - PS5
219,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mergegames Dead Cells - Return to Castlevania Edition
220 kr
Til butik
Mergegames Dead Cells - Return to Castlevania Edition billede

Produktinformation

Spil det prisbelønnede action roguelite Dead Cells og dets 4 originale DLC'er, plus lås op for Castlevania-indhold med Return to Castlevania DLC!, Funktioner, 17 baner - Hver med sin egen atmosfære, fjender og hemmeligheder at opdage. 5 bosser - Lavet af de mest sadistiske af udviklerne, opfostret på testernes salt. omkring 150 våben og færdigheder - Spyd, sværd, buer, magiske formularer, skjolde, kæledyr, stegepander osv. Vi har det hele. Lås op for de fire originale Dead Cells DLC'er, som giver dig indhold til de sidste spil plus en helt ny vej at følge med en alternativ slutning og masser af nye fjender, våben og outfits. Slå dig sammen med Richter Belmont og Alucard for at kæmpe gennem de gamle korridorer i Draculas slot. Brug ikoniske Castlevania-våben mod horder af monstre for at nå frem til tronsalen hos selveste Mørkets Fyrste... Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Mergegames
Kategori: Spil
EAN: 5060264378135
Varenr.: C92901

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK150 kr189 krKøb
2Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Teknikproffset DK220 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike

PriceData har fulgt prisen på Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike i 125 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Dead Cells: Return to Castlevania Edition - Sony PlayStation 5 - Handling - roguelike de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026150 kr4 kr (3%)
2. maj 2026154 kr10 kr (6%)
30. apr. 2026164 kr10 kr (6%)
28. apr. 2026174 kr10 kr (5%)
27. apr. 2026184 kr32 kr (21%)
22. apr. 2026152 kr2 kr (1%)
4. apr. 2026150 kr6 kr (4%)
3. apr. 2026156 kr10 kr (6%)
31. jan. 2026166 kr15 kr (10%)
29. jan. 2026151 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret