Gå til hovedindhold

de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter

De BuyerStegepanderEAN: 3011245614249
Pris fra 416 krtil 608 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 8. maj

Sammenlign priser på de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 416 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter
416 kr
Til butik
de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter billede

Produktspecifikationer

Mærke: de buyer
Kategori: Pander
Farve: 2
Artikel nr.: 5614.24
EAN: 3011245614249
Varenr.: 5920718
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De Buyer Mineral B Element 24cm frying pan
416 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
De Buyer Mineral B Country stegepande 24 cm
-22%548 kr
Før 706 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
De Buyer Mineral B Element "rustic" -stekpanna, kolstål, 24 cm
608 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK416 kr455 krKøb
2Proshop DK416 kr455 krKøb
3KitchenTime DK548 kr548 krKøb
4Teknikproffset DK608 kr667 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter

PriceData har fulgt prisen på de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 434 kr.

Den nuværende pris på 416 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for de Buyer 5614.24 Mineral B Element Round Country Frying Pan, 24 cm Diameter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026416 kr9 kr (2%)
27. maj 2026425 kr9 kr (2%)
18. maj 2026416 kr18 kr (4%)
17. maj 2026434 kr1 kr (0%)
15. maj 2026435 kr5 kr (1%)
9. maj 2026440 kr62 kr (16%)
8. maj 2026378 kr62 kr (14%)
1. maj 2026440 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026441 kr5 kr (1%)
15. apr. 2026436 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret