Gå til hovedindhold

dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17

dbramante1928ElektronikEAN: 5711428066565
Pris fra 108 krtil 296,81 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 188,81 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON Beskyttelsescover Sort
108 kr
Til butik
dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON Beskyttelsescover Sort billede

Produktinformation

dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ROK3ICBL6656
EAN: 5711428066565
Varenr.: 1003476183
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17
118 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover til iPhone 17 - dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON (sort)
-48%139 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover til iPhone 17 - dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON (sort) billede

Produktinformation

dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON. Etui-type: Cover, Mærke kompatibilitet: Apple, Kapabilitet: iPhone 17, Overfladefarvning: Monokromatisk, Produktfarve: Sort, Desktop beslagFunktionerBeskyttelsesfunktioner: Stødsikker, RidseresistentDesktop beslag: JaEtui-type: CoverIndbygget batteri: IngenKapabilitet: iPhone 17Lukketype: Ikke anvendeligMagSafe-kompatibel: JaMærke kompatibilitet: AppleOverfladefarvning: MonokromatiskProduktfarve: SortTabsikker op til: 1,2 mTrådløs opladning: JaEmballage indholdAntal pr. pakke: 1 stkTekniske detaljerBæredygtighedscertifikater: Global Recycled Standard (GRS)...

Produktspecifikationer

Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.12g
EAN: 5711428066565
Varenr.: 1842015
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON Beskyttelsescover Sort
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover til iPhone 17 - dbramante1928 Roskilde MS Kick ICON (sort)
-45%159 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Roskilde Kick ICON
193 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Roskilde MS Kick ICON - iPhone 17 - Midnight
296,81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK108 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
3Boligcenter DK139 kr139 krKøb
4Ultrashop149 kr149 krKøb
5Vivas DK159 kr228 krKøb
6Proshop DK193 kr232 krKøb
7Officely.dk296,81 kr296,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 15 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for dbramante1928 Roskilde Kick - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - ICON - midnat - for Apple iPhone 17 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026108 kr2 kr (2%)
14. apr. 2026110 kr3 kr (3%)
7. apr. 2026113 kr2 kr (2%)
31. mar. 2026115 kr3 kr (3%)
24. mar. 2026118 kr2 kr (2%)
17. mar. 2026120 kr3 kr (2%)
10. mar. 2026123 kr2 kr (2%)
4. feb. 2026125 kr3 kr (2%)
28. jan. 2026128 kr5 kr (4%)
21. jan. 2026133 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret