Gå til hovedindhold

Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent

dbramante1928EAN: 5711428057167
Pris fra 128 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 17. maj

Sammenlign priser på Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Greenland Pro
128 kr
Til butik
dbramante1928 Greenland Pro billede

Produktinformation

Bagsidecover til mobiltelefon, magnet, plastik, klar, for Samsung Galaxy S26

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: GPSSCL005716
EAN: 5711428057167
Varenr.: 3449828
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent
144 kr
Til butik
Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent billede

Produktinformation

Understøtter trådløs opladning for kabelfri strøm. Fremstillet af 100 % genanvendt plastik, reducerer materialespild. Gennemsigtigt monokromt cover bevarer telefonens rene udseende. Kompatibel med Samsung Galaxy S26, passer til skærme op til 6,3". Cover, leveres i pakke med 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: Tasker & Covers
Artikel nr.: GPSSCL005716
EAN: 5711428057167
Varenr.: 5020078989
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Greenland Pro MAG Beskyttelsescover Transparent
149 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
dbramante1928 Galaxy S26 Greenland Pro cover (gennemsigtig)
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK128 kr167 krKøb
2Dustin DK144 kr230,25 krKøb
3CompuMail DK149 kr149 krKøb
4Komplett DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent

PriceData har fulgt prisen på Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent i 95 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 128 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Samsung Galaxy S26 Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026128 kr1 kr (1%)
30. maj 2026127 kr2 kr (2%)
29. maj 2026129 kr2 kr (2%)
28. maj 2026127 kr1 kr (1%)
26. maj 2026128 kr1 kr (1%)
20. maj 2026127 kr1 kr (1%)
17. maj 2026126 kr1 kr (1%)
15. maj 2026127 kr1 kr (1%)
12. maj 2026128 kr1 kr (1%)
10. maj 2026127 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret