Gå til hovedindhold

dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+

dbramante1928Mobiltelefon – coversEAN: 5711428064554
Pris fra 131,25 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107,75 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 15. maj

Sammenlign priser på dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
dbramante1928 Galaxy S25+ Greenland Pro Qi2 cover (gennemsigtig)
-31%131,25 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
dbramante1928 Galaxy S25+ Greenland Pro Qi2 cover (gennemsigtig) billede

Produktinformation

dbramante1928 Galaxy S25+ Greenland Pro Qi2 cover (gennemsigtig) - Slankt etui med stødabsorbering, lavet af genbrugsmaterialer, Qi2-kompatibelt - Mobiltilbehør Mobilcover

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltilbehør
Artikel nr.: GPSPCL006455
EAN: 5711428064554
Varenr.: 1325518
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Greenland Pro Magnet Samsung Galaxy S25+ Transparent
144 kr
Til butik
Dbramante1928 Greenland Pro Magnet Samsung Galaxy S25+ Transparent billede

Produktinformation

100 % genanvendt og genanvendeligt plast, som reducerer affald og beskytter overfladen Stødbeskyttende konstruktion absorberer stød ved fald og mindsker skader Hævede kanter beskytter kameraet og skærmen mod hverdagens ridser Understøtter Qi2 trådløs opladning for enkel, kabletfri brug Kompatibel med Samsung Galaxy S25+, passer til skærme op til 6,7 tommer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tasker & Covers
Artikel nr.: GPSPCL006455
EAN: 5711428064554
Varenr.: 5020035065
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+
145 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Greenland Pro Qi2
168 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Galaxy S25+
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK131,25 kr131,25 krKøb
2Dustin DK144 kr230,25 krKøb
3CompuMail DK145 kr145 krKøb
4Proshop DK168 kr207 krKøb
5Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+ i 176 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 131,25 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for dbramante1928 Greenland Pro Qi2 Beskyttelsescover Transparent Samsung Galaxy S25+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026131,25 kr23,25 kr (22%)
27. maj 2026108 kr2 kr (2%)
26. maj 2026110 kr2 kr (2%)
24. maj 2026108 kr2 kr (2%)
23. maj 2026110 kr3 kr (3%)
15. maj 2026107 kr1 kr (1%)
9. maj 2026108 kr2 kr (2%)
8. maj 2026110 kr21,25 kr (16%)
29. apr. 2026131,25 kr14,25 kr (12%)
28. apr. 2026117 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret