Gå til hovedindhold

Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent

dbramante1928Mobiltelefon – coversEAN: 5711428018250
Pris fra 91 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Greenland
91 kr
Til butik
dbramante1928 Greenland billede

Produktinformation

Bagsidecover til mobiltelefon, plastik, klar, for Apple iPhone 13, 14, 15, 16e, 17e

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: GR61CL001825
EAN: 5711428018250
Varenr.: 3198720
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dbramante1928 Greenland - skyddsfodral, iPhone 15, genomskinligt.
103 kr
Til butik
Dbramante1928 Greenland - skyddsfodral, iPhone 15, genomskinligt. billede

Produktinformation

Elegantt designat skyddsfodral för din iPhone-telefon. Skyddsskalen i Greenland-serien erbjuder ett miljövänligt alternativ till skyddsfodral eftersom de är tillverkade av 100% återvunnen plast. Skyddsskalen i Greenland-serien är planetvänliga utan att kompromissa med kvalitet, skydd, design eller funktionalitet. Skydda din telefon och vår planet samtidigt med detta trendiga stötskyddsfodral.

Produktspecifikationer

Kategori: iPhone 15
EAN: 5711428018250
Varenr.: C48074
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Dbramante1928 Greenland
128,7 kr
Til butik
Dbramante1928 Greenland billede

Produktinformation

Dbramante1928 Greenland Cover til iPhone 15 er designet til at levere stil, beskyttelse og bæredygtighed. Med et stødabsorberende snap-on design og forhøjede kanter giver dette cover optimal beskyttelse mod daglig slitage. Kompatibel med trådløs opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mobiltilbehør
EAN: 5711428018250
Varenr.: 118.1928 13
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Greenland iPhone 15 Clear
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK91 kr130 krKøb
2Teknikproffset DK103 kr152 krKøb
3RedOffice Konpap128,7 kr128,7 krKøb
4Dustin DK149 kr235,25 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent

PriceData har fulgt prisen på Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent i 134 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Dbramante1928 Greenland 100 % Genanvendt Plast Iphone 13, Iphone 14, Iphone 15, Iphone 16e, Iphone 17e Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202691 kr4 kr (5%)
29. apr. 202687 kr4 kr (4%)
11. mar. 202691 kr21 kr (30%)
6. mar. 202670 kr21 kr (23%)
1. mar. 202691 kr5 kr (6%)
28. feb. 202686 kr5 kr (5%)
25. feb. 202691 kr2 kr (2%)
21. feb. 202693 kr2 kr (2%)
29. jan. 202691 kr2 kr (2%)
28. jan. 202693 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret