Gå til hovedindhold

Atari Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk

AtariSpilEAN: 5056635603784
Pris fra 77 krtil 119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Days of Doom - Microsoft Xbox One - Turn-based
77 kr
Til butik
Days of Doom - Microsoft Xbox One - Turn-based billede

Produktinformation

Xbox Series X, Xbox One

Produktspecifikationer

Mærke: Atari
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5056635603784
EAN: 5056635603784
Varenr.: 3177180
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Days of Doom (XseriesX)
90 kr
Til butik
Days of Doom (XseriesX) billede

Produktinformation

Apokalypsen var ikke verdens ende. Kun den, vi kendte. Kom ind i Days of Doom, et postapokalyptisk taktisk rollespil, der udfordrer spillerne til at nå Sanctuary, et sted med løfter og pusterum i en verden af farverigt kaos. Du starter med en lille gruppe overlevende, og så går du i gang med at nå din endelige destination, hvor du møder trusler som zombier, røvere og endda zombierøvere! Undervejs bliver du nødt til at rekruttere en flok helte for at beskytte dit voksende samfund og kæmpe dig vej frem. Nøglen til succes i Days of Dooms turbaserede kamp er at finde ud af, hvordan man bedst udnytter hver helts unikke evner. Angrib med Pyro tidligt i kampen, da han antænder fjender og gør varig skade. Kombiner derefter Hydromancer og Thrasher til et knockout-slag. Hydormancer kan sætte scenen med et vandangreb på afstand, og derefter kan Thrasher levere en chokerende overraskelse til våde fjender. Oddsene mod dig kan virke uovervindelige, men hvis du bruger dine heltes evner strategisk, opgraderer dem og tilføjer nye evner undervejs, kan du måske klare det. Ikke to løb er ens, hvilket holder dig på toppen af dit spil og gør Days of Doom til et spil, der i sagens natur kan spilles igen. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Atari
Kategori: Spil
EAN: 5056635603784
Varenr.: C98716
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk
119 kr
Til butik
Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Velkommen til Days of Doom, en post-apokalyptisk taktisk RPG-roguelike, hvor du skal kæmpe for at nå Sanctuary, et sted for håb i en verden fyldt med farligt kaos. Verden er blevet rystet af apokalypsen, men det var ikke verdens undergang - det var bare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Atari
Kategori: Xbox Series X Spil
EAN: 5056635603784
Varenr.: 49901579501904

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK77 kr116 krKøb
2Teknikproffset DK90 kr139 krKøb
3Geekd119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Days of Doom - Xbox Series X Xbox Series X Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202677 kr10 kr (11%)
8. maj 202687 kr11 kr (11%)
25. apr. 202698 kr1 kr (1%)
18. apr. 202697 kr1 kr (1%)
17. apr. 202698 kr1 kr (1%)
8. apr. 202697 kr12 kr (14%)
28. mar. 202685 kr12 kr (12%)
26. mar. 202697 kr1 kr (1%)
19. mar. 202698 kr1 kr (1%)
15. mar. 202697 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret