Gå til hovedindhold

David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml

Pris fra 131 krtil 349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 8. maj

Sammenlign priser på David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
David Beckham Classic Homme Edt 100ml
-73%131 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
David Beckham Classic Homme Edt 100ml billede

Produktinformation

David Beckham Fragrances presenterar Classic Homme - en modern tolkning av en herrdoft med en kryddig twist. Bär den med självförtroende vid alla tillfällen. Classic Homme Eau de Toilette Spray är en lätt kryddig trädoft med en aromatisk blandning av varma rökta toner och friska kryddiga noter. Doften öppnar med fräsch pink grapefrukt och rosmarin med ett stråk av stark peppar. Hjärtnoten är en karaktäristisk fusion av cashmeran, läder och svart dahlia som skapar en fyllig och maskulin doft, som framhävs av basnotens mahogny, patchouli och sensuell mysk. Den unika cylinderformade flaskan är utsmyckad med ett vackert fiskbensmönster och den eleganta, mörkgrå korken ger designen på denna David Beckham Eau de Toilette ett modernt och maskulint drag. Classic Collection är en oemotståndlig tolkning av klassikernas styrka: Varje doft är skapad med noga utvalda ingredienser som har bevisat sitt värde genom tiderna.100ml.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 3616303462062
Varenr.: D09121
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
David Beckham - Classic Homme - 100 ml - Edt
-67%135 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
David Beckham Classic Homme EDT 100 ml
148 kr
Til butik
David Beckham Classic Homme EDT 100 ml billede

Produktinformation

David Beckham Classic Homme EDT er en ikonisk og tidløs duft, der udstråler maskulinitet og elegance. Den perfekte duft til den moderne mand, der værdsætter klassisk stil og god smag. Denne klassiske herreduft åbner med friske topnoter af gin og lime, efterfulgt af en varm og krydret kombination af cypress, muskatnød og mint. Basenoter af rav, cedertræ og vetiver afrunder duften og efterlader en varig og sensuel effekt.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3616303462062
EAN: 3616303462062
Varenr.: 3616303462062
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
David Beckham Homme Eau de toilette 100ml
244 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
David Beckham Homme Eau de Toilette - 100 ml
245 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK131 kr180 krKøb
2BilligParfume.dk135 kr135 krKøb
3Beautycos DK148 kr177 krKøb
4Proshop DK244 kr283 krKøb
5NordicFeel DK245 kr245 krKøb
6Lyko DK349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml

PriceData har fulgt prisen på David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 36% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for David Beckham Classic Homme Eau de Toilette For Men 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026131 kr4 kr (3%)
24. maj 2026135 kr13 kr (9%)
23. maj 2026148 kr13 kr (10%)
20. maj 2026135 kr4 kr (3%)
11. maj 2026131 kr53 kr (68%)
8. maj 202678 kr39 kr (33%)
7. maj 2026117 kr39 kr (50%)
30. apr. 202678 kr11 kr (12%)
29. apr. 202689 kr11 kr (14%)
28. apr. 202678 kr9 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret