Gå til hovedindhold

Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO

BOSCHEAN: 4059952606804
Pris fra 1.437 krtil 1.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.402 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1437 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GOP 185-LI 18 V Sort, Blå
1.437 kr
Til butik
Bosch GOP 185-LI 18 V Sort, Blå billede

Produktinformation

Bosch GOP 185-LI. Oscillationsvinkel: 1,7°, Produktfarve: Sort, Blå, Vibration emission (savning, segment savklinge): 3 m/s². Batterispænding: 18 V. Vægt: 1,2 kg, Længde: 282 mm, Højde: 91 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06018G2020
EAN: 4059952606804
Varenr.: 1001785431
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO
1.493 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Multiværktøj Bosch GOP 185-LI 18 V - sort/blå
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Multiværktøj Bosch GOP 185-LI 18 V - sort/blå billede

Produktinformation

Fordele ved multiværktøj til renoveringBOSCH GOP 185-LI er et kompakt 18 V multiværktøj til præcise udsparinger, beskæring og tilpasning i renovering og byggeri. Den lette vægt på 1,2 kg og det ergonomiske softgrip-håndtag gør arbejdet komfortabelt over længere tid, mens den lille oscillationsvinkel på 1,7° giver god kontrol ved detaljerede snit.Præcision og komfort i étVærktøjet er designet i sort/blå med en afbryder placeret, så den er nem at betjene under arbejdet. Vibrationsværdierne er lave ved både segmentsavning (3 m/s²) og dykksavning (2,9 m/s²), hvilket bidrager til roligere og mere præcise snit. Et solidt valg til både den seriøse gør‑det‑selv’er og professionelle opgaver.Spænding: 18 VOscillationsvinkel: 1,7°Vibrationsniveau (segmentsav): 3 m/s²Vibrationsniveau (dyksav): 2,9 m/s²Usikkerhed K (segmentsav): 1,5 m/s²Usikkerhed K (dyksav): 1,5 m/s²Vægt: 1,2 kgMål (H × B × L): 9,1 × 8,9 × 28,2 cmErgonomisk håndtag: JaSoftgrip: JaBelysning: NejFarve: Sort/blå...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Multiværktøjer
Vægt: 1.7g
EAN: 4059952606804
Varenr.: 1909669
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multiværktøj Bosch GOP 185-LI 18 V - sort/blå
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.437 kr1.437 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.493 kr1.493 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO i 156 dage. Laveste pris i perioden er 1.402 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.936,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.626 kr.

Den nuværende pris på 1.437 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Daugiafunkcinis įrankis Bosch GOP 185-LI Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.437 kr145 kr (9%)
23. maj 20261.582 kr30 kr (2%)
20. maj 20261.612 kr144 kr (10%)
16. maj 20261.468 kr34 kr (2%)
14. maj 20261.502 kr50 kr (3%)
9. maj 20261.552 kr116 kr (7%)
8. maj 20261.668 kr2 kr (0%)
7. maj 20261.666 kr115 kr (7%)
6. maj 20261.551 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.554 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret