Gå til hovedindhold

!GW - Warhammer Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop

!GW - WarhammerDaughters of KhaineEAN: 5011921270231
Pris fra 1.275 krtil 1.449,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 174,95 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.244,95 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1275 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop
1.275 kr
Til butik
Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop billede

Produktinformation

Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop

Produktspecifikationer

Kategori: Daughters of Khaine
EAN: 5011921270231
Varenr.: 8904
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Daughters of Khaine - Battleforce: Scáthborn Coven - 99120212051
-3%1.449,95 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Daughters of Khaine - Battleforce: Scáthborn Coven - 99120212051 billede

Produktinformation

This packed box is ideal for starting a new Daughters of Khaine collection – or expanding an existing army – to unleash in games of Warhammer Age of Sigmar, and save money compared to buying the kits separately. This intimidating force is led

Produktspecifikationer

Kategori: Daughters of Khaine
EAN: 5011921270231
Varenr.: 376325

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NextLevelGames.dk1.275 kr1.275 krKøb
2Kelz0r.dk1.449,95 kr1.449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop

PriceData har fulgt prisen på Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop i 66 dage. Laveste pris i perioden er 1.244,95 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 1.449,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.299 kr.

Den nuværende pris på 1.275 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Scathborn Coven - Daughters of Khaine Battleforce - Age of Sigmar - Games Workshop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.275 kr174,95 kr (12%)
1. jun. 20261.449,95 kr174,95 kr (14%)
31. maj 20261.275 kr174,95 kr (12%)
30. maj 20261.449,95 kr174,95 kr (14%)
17. maj 20261.275 kr1,05 kr (0%)
6. maj 20261.273,95 kr1,05 kr (0%)
29. apr. 20261.275 kr5,05 kr (0%)
27. apr. 20261.269,95 kr25 kr (2%)
21. apr. 20261.244,95 kr30,05 kr (2%)
20. apr. 20261.275 kr30,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret