Gå til hovedindhold

Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB

DatalogicStregkodescannereEAN: 5704174242710
Pris fra 649 krtil 1.229 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 580 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 598 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 649 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Datalogic Gryphon I GD4220 Stregkodescanner
649 kr
Til butik
Datalogic Gryphon I GD4220 Stregkodescanner billede

Produktinformation

Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Datalogic
Artikel nr.: GD4220-BKK1
EAN: 5704174242710
Varenr.: 996861389
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB
716 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Datalogic Gryphon I -1D Wired Barcode Scanner Kit (includes Scanner and USB Cable)
716 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stregkodescanner Datalogic Gryphon I GD4220, 1D, håndholdt, sort
-1%919 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stregkodescanner Datalogic Gryphon I GD4220, 1D, håndholdt, sort
-1%939 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Datalogic Gryphon Gd4220 1d Usb-kit Linear Imager Sort
-0%1.056 kr
Før 1.056,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Datalogic Gryphon I GD4220, Kit, Linear
1.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK649 kr649 krKøb
2CS MEGASTORE DK716 kr755 krKøb
3Proshop DK716 kr755 krKøb
4Boligcenter DK919 kr919 krKøb
5Vivas DK939 kr1.018 krKøb
6Dustin DK1.056 kr1.142,25 krKøb
7Ultrashop1.229 kr1.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB

PriceData har fulgt prisen på Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 662 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 614 kr.

Den nuværende pris på 649 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Datalogic Gryphon I GD4220 - Kit - stregkodescanner - håndmodel - lineær imager - 400 scan / sekund - afkodet - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026649 kr32 kr (5%)
31. maj 2026617 kr32 kr (5%)
29. maj 2026649 kr32 kr (5%)
28. maj 2026617 kr32 kr (5%)
17. maj 2026649 kr2 kr (0%)
2. maj 2026647 kr11 kr (2%)
28. apr. 2026658 kr7 kr (1%)
25. apr. 2026651 kr7 kr (1%)
22. apr. 2026658 kr7 kr (1%)
20. apr. 2026651 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret