Gå til hovedindhold

Data Locker DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

Data LockerHukommelseEAN: 0893760002052
Pris fra 3.208 krtil 3.249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.679 kr 2. apr.

Sammenlign priser på DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3208 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel
3.208 kr
Til butik
DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Data Locker
Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: SK350-016-FE
EAN: 0893760002052
Varenr.: 10208450
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DataLocker Sentry K350 16GB USB 3.2 Gen 1 Grå
3.209 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Datalocker Sentry K350 Keypad Fips 16gb Usb-a Sølv
3.249 kr
Til butik
Datalocker Sentry K350 Keypad Fips 16gb Usb-a Sølv billede

Produktinformation

FIPS 140-3 Level 3-certificeret hardwarekryptering beskytter lagrede data 256-bit AES-XTS og et PIN-sikret tastatur forhindrer uautoriseret adgang USB 3.2 Gen 1, 220 MB/s læse- og 200 MB/s skrivehastighed for hurtige overførsler IP68-klassificeret aluminiumshus, vandtæt ned til 1 m og testet i henhold til MIL-STD-810G Indbygget OLED-skærm, skrivebeskyttet tilstand og fjernadministrationsværktøjer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Datalocker
Kategori: Krypterede USB-sticks
Artikel nr.: SK350-016-FE
EAN: 0893760002052
Varenr.: 5011368202

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.208 kr3.208 krKøb
2CompuMail DK3.209 kr3.209 krKøb
3Dustin DK3.249 kr3.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel

PriceData har fulgt prisen på DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.679 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 3.208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.914 kr.

Den nuværende pris på 3.208 kr er 68% over normalprisen. Prisen er steget 74% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for DataLocker Sentry K350 - USB flashdrive - krypteret - FIPS 140-2 Level 3 - 16 GB - USB 3.2 Gen 1 - TAA-kompatibel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.208 kr245 kr (8%)
1. jun. 20262.963 kr227 kr (8%)
30. maj 20262.736 kr220 kr (9%)
29. maj 20262.516 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.527 kr204 kr (9%)
27. maj 20262.323 kr167 kr (8%)
26. maj 20262.156 kr11 kr (1%)
25. maj 20262.145 kr154 kr (8%)
23. maj 20261.991 kr152 kr (8%)
21. maj 20261.839 kr140 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret