Gå til hovedindhold

Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO

BoschLommelygterEAN: 4053423305159
Pris fra 2.183 krtil 3.378,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.195,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.157 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2183 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
GLA 18VH-7500 lampa, solo, XL-boxx
2.183 kr
Til butik
GLA 18VH-7500 lampa, solo, XL-boxx billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06014A5000
EAN: 4053423305159
Varenr.: 1003399643
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO
2.395 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkulampe Gla 18Vh-7500-7444450 - 06014A5000
2.500 kr
Til butik
Bosch Akkulampe Gla 18Vh-7500-7444450 - 06014A5000 billede

Produktinformation

Bosch akkulampe GLA 18VH-7500 En bærbar, batteridrevet arbejdslygte, der giver kraftigt og justerbart lys til byggeplads, garage eller gør-det-selv-projekter. Bruges med Bosch 18V-batterier. Hvad er produktet GLA 18VH-7500 er en akkulampe fra Bosch designet til professionelle og private, som har brug for mobil belysning uden ledninger. Lampen er beregnet til at give stabilt arbejdsllys ved montage, malerarbejde, reparationer og opgaver i mørke omgivelser. Funktioner og fordele Kraftigt LED-l...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch blå akku maskiner
Vægt: 6g
Artikel nr.: 06014A5000
EAN: 4053423305159
Varenr.: 7444450
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LAMPE GLA 18VH-7500 SOLO
3.164,15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lampe gla 18vh-7500 solo
3.378,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.183 kr2.183 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.395 kr2.395 krKøb
3Homeshop DK2.500 kr2.500 krKøb
4EL-GROSSISTEN3.164,15 kr3.164,15 krKøb
5MaintainIt3.378,75 kr3.378,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.157 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 4.946 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.498 kr.

Den nuværende pris på 2.183 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Darbinis šviestuvas Bosch GLA 18VH-7500 Professional 18 V (be akumuliatoriaus ir pakrovėjo) - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.183 kr29 kr (1%)
27. maj 20262.212 kr21 kr (1%)
24. maj 20262.233 kr25 kr (1%)
23. maj 20262.258 kr4 kr (0%)
22. maj 20262.262 kr4 kr (0%)
12. maj 20262.258 kr27 kr (1%)
9. maj 20262.285 kr22 kr (1%)
8. maj 20262.307 kr21 kr (1%)
7. maj 20262.328 kr21 kr (1%)
6. maj 20262.349 kr20 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret