Gå til hovedindhold

Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat

DansaniSanitetEAN: 5713804236807
Pris fra 3.569 krtil 4.576 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.007 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.428 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3569 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat
3.569 kr
Til butik
Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat billede

Produktinformation

Dansani Lotto vaskeskab i 16 mm melaminbelagt spån-plade med ABS-kanter. Skabet bliver leveret samlet inkl. justeringsbeslag til montering på væg og inkl. hvid bagklædning på hvide højskabe og alufarvet på andre dekorer. Skabe leveres som standard med 5 m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Underskabe
EAN: 5713804236807
Varenr.: 2728043
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani Vaskeskab lotto med 2 skuffer 57,6*80*44 cm
3.598 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vaskeskab Lotto m/2 skuffer 57,6*80*44 cm
3.614 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani Mido+ underskab, 80x44 cm, mat hvid
3.708 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani Mido+ underskab, 80x44 cm, mat hvid
-17%3.813 kr
Før 4.576 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Mido+ underskab, 80x44 cm, mat hvid
4.576 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.569 kr3.569 krKøb
2Proshop DK3.598 kr3.598 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.614 kr3.813 krKøb
4CompletVVS3.708 kr3.708 krKøb
5LavprisVVS3.813 kr3.813 krKøb
6BilligVVS DK4.576 kr4.576 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat

PriceData har fulgt prisen på Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat i 164 dage. Laveste pris i perioden er 2.937 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 3.768 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.451 kr.

Den nuværende pris på 3.569 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Dansani Mido+ vaskeskab med 2 skuffer 57,6x80x44 cm glat, hvid mat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.569 kr1 kr (0%)
29. maj 20263.570 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.569 kr28 kr (1%)
26. maj 20263.597 kr24 kr (1%)
23. maj 20263.573 kr16 kr (0%)
21. maj 20263.589 kr27 kr (1%)
20. maj 20263.616 kr16 kr (0%)
30. apr. 20263.600 kr76 kr (2%)
29. apr. 20263.524 kr22 kr (1%)
27. apr. 20263.502 kr39 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret