Gå til hovedindhold

Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid

DansaniSanitetEAN: 5711112600280
Pris fra 499 krtil 625,88 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 126,88 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lampe Dansani Jupiter LED Ø80mm
-15%499 kr
Før 585 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lampe Dansani Jupiter LED Ø80mm billede

Produktinformation

En Jupiter LED lampe til din spejlløsning er nærmest et lille kunstværk i sig selv, og udover sit ultratynde og lækre design er funktion også tænkt ind i lampen så du via spejlets lysstyringspanel kan skrue op og ned for lysstyrke og farvenuance. Lampen fås i samme design som både pendel lampe og loftlampe, og fås i flere farver. Du skaber ikke blot sammenhæng mellem møbler og rum. Også belysning er gennemtænkt, så du kan få et ensartet udtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Badeværelseslamper
EAN: 5711112600280
Varenr.: 357864
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani Jupiter spejllampe til lysstyring Ø8 cm, mat hvid
500 kr
Til butik
Dansani Jupiter spejllampe til lysstyring Ø8 cm, mat hvid billede

Produktinformation

Den perfekte belysning Få en gennemtænkt belysning på badeværelse, med Dansani Jupiter lampen. Denne lampe kan monteres på spejle og spejlskabe fra Dansani serierne Calidris, Luna og You. Lampen er med til at give det perfekte lys til timerne foran spejle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Lamper
Farve: white
Størrelse: 230 x 6 x 2 mm
EAN: 5711112600280
Varenr.: 790111700
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani Jupiter spejllampe
539,8 kr
Til butik
Dansani Jupiter spejllampe billede

Produktinformation

Dansani Jupiter LED spejllampe - Slankt design og strålende lys Opdag skønheden ved Dansani Jupiter LED lampe til din spejlløsning! Den er som et lille mesterværk, der glider ind i enhver indretning med sit slanke og forfinede design. Og det handler ikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 230 x 6 x 2 mm
EAN: 5711112600280
Varenr.: 790111700
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid
554 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani Jupiter lampe ø8 cm til spejle og spejlskabe med lysstyr
625,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gulv og Flise Eksperten DK499 kr499 krKøb
2CompletVVS500 kr500 krKøb
3BilligVVS DK539,8 kr539,8 krKøb
4Elvvs.dk554 kr554 krKøb
5EL-GROSSISTEN625,88 kr625,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 517 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Dansani Jupiter lampe LED Ø80 cm. Til spejle og spejlskabe med lysstyring. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026499 kr40 kr (7%)
3. feb. 2026539 kr40 kr (8%)
1. feb. 2026499 kr40 kr (7%)
30. jan. 2026539 kr40 kr (8%)
28. jan. 2026499 kr40 kr (7%)
27. jan. 2026539 kr40 kr (8%)
25. jan. 2026499 kr40 kr (7%)
24. jan. 2026539 kr40 kr (8%)
13. jan. 2026499 kr40 kr (7%)
12. jan. 2026539 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret