Gå til hovedindhold

Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc

DanfossRadiatorerEAN: 5702420049588
Pris fra 395 krtil 447,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 52,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss twa-v termoaktuator 24v nc
395 kr
Til butik
Danfoss twa-v termoaktuator 24v nc billede

Produktinformation

Danfoss 088H3120 rørbeslag

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Gulvvarme
Artikel nr.: 088H3120
EAN: 5702420049588
Varenr.: 2946528
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss TWA-V termoaktuator 24v nc, telestat
397 kr
Til butik
Danfoss TWA-V termoaktuator 24v nc, telestat billede

Produktinformation

Termoaktuator type TWA monteres på ventiltyperne RA 2000, RAV eller VMT. Sammen med rumtermostat RMT/RET/CF-RS eller kloktermostat TP5000/TP7000 anvendes TWA termoaktuatoren til ON/OFF-regulering af radiatoranlæg, gulvvarmeanlæg og zoneopdelte anlæg. TWA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Telestater
EAN: 5702420049588
Varenr.: 453946
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc
435 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss TWA-V NC termoaktuator 24 V RAV-VMT
447,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK395 kr434 krKøb
2Elvvs.dk397 kr397 krKøb
3WATTOO.DK435 kr435 krKøb
4vvsfittings.dk447,5 kr447,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc

PriceData har fulgt prisen på Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc i 182 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 389 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Danfoss - Termoaktuator TWA-V (passer p danfoss ventiler RAV og VMT), NC (strmls lukket), 24Vac/dc de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026395 kr28 kr (7%)
2. maj 2026423 kr28 kr (7%)
13. apr. 2026395 kr15 kr (4%)
10. apr. 2026410 kr19 kr (5%)
19. mar. 2026391 kr4 kr (1%)
17. mar. 2026395 kr4 kr (1%)
11. mar. 2026391 kr4 kr (1%)
6. mar. 2026395 kr4 kr (1%)
28. feb. 2026391 kr19 kr (5%)
25. feb. 2026410 kr44 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret