Gå til hovedindhold

Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App

DanfossEludstyrWiFi smartphone styringSmart hjemmestyringEAN: 5702425147104

Danfoss Icon App Modul med WiFi til smartphone styring af gulvvarme. Trådløs tilslutning til 24V masterregulator via Danfoss Icon appen for iOS og Android. Læs mere

Pris fra 1.028 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 17. maj

Sammenlign priser på Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1028 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss Icon AM App modul til 24V masterregulator, smartphone styring
1.028 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App
1.077 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss icon app modul
1.100 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss Icon App Modul, Wifi, Smartphone Styring
1.146 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss Icon AM App modul til 24V masterregulator, smartphone styring
1.381,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Icon App gateway
1.399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss Icon App gateway
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.028 kr1.028 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.077 kr1.077 krKøb
3Proshop DK1.100 kr1.100 krKøb
4WATTOO.DK1.146 kr1.146 krKøb
5vvsfittings.dk1.381,25 kr1.381,25 krKøb
6BilligVVS DK1.399 kr1.399 krKøb
7LavprisVVS1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Danfoss Icon App Modul

Danfoss

Danfoss Icon App Modul med WiFi til smartphone styring af gulvvarme. Trådløs tilslutning til 24V masterregulator via Danfoss Icon appen for iOS og Android.

• gulvvarme app
• smart varmestyring
• wifi termostat
• danfoss icon
• smartphone varme
• trådløs varmestyring
• Smart hjemmestyring
• WiFi smartphone styring

Beskrivelse

Danfoss Icon App Modul er den intelligente løsning til styring af dit gulvvarmesystem via smartphone. Modulet tilsluttes trådløst til dit WiFi-netværk og giver dig fuld kontrol over temperaturen gennem den brugervenlige Danfoss Icon app, tilgængelig for både Android og iOS. Med 24V kompatibilitet passer det perfekt til eksisterende masterregulatorer. Du kan nemt justere temperaturer, oprette tidsplaner og optimere dit energiforbrug, uanset hvor du befinder dig. Den kompakte hvide design gør den nem at montere på væggen, og med 2400MHz frekvens sikres stabil forbindelse. Perfekt til moderne hjem der ønsker smart og energieffektiv varmestyring.

Specifikationer

farve:Hvid
frekvens:2400 MHz
montering:Vægmontering
varenummer:460970910
app_support:Android og iOS
type_nummer:088U1101
kompatibilitet:24V masterregulator
trådløs_type:WiFi
forsyningsspænding:24V AC

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Virker appen på både Android og iPhone?

Ja, Danfoss Icon appen er tilgængelig for både Android og iOS enheder, så du kan styre dit gulvvarmesystem uanset hvilken smartphone du har.

Kan jeg styre systemet hjemmefra?

Ja, med WiFi-forbindelse kan du styre dit gulvvarmesystem fra hvor som helst med internetadgang via Danfoss Icon appen.

Er det kompatibelt med min eksisterende gulvvarme?

Modulet er designet til 24V masterregulatorer og er kompatibelt med de fleste Danfoss Icon gulvvarmesystemer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App

PriceData har fulgt prisen på Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App i 182 dage. Laveste pris i perioden er 874 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.078 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.005 kr.

Den nuværende pris på 1.028 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Danfoss Icon app modul, til 24V master, for styring via Smartphone med Danfoss Icon App de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.028 kr29 kr (3%)
17. maj 2026999 kr79 kr (7%)
16. maj 20261.078 kr79 kr (8%)
9. apr. 2026999 kr125 kr (14%)
1. feb. 2026874 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret