Gå til hovedindhold

Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel

DanfossSanitetEAN: 5702421534830
Pris fra 38,75 krtil 52,98 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14,23 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.75 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Danfoss AB-QM gevindnippel 1/2''. DN15 003Z0232
38,75 kr
Til butik
Danfoss AB-QM gevindnippel 1/2''. DN15 003Z0232 billede

Produktinformation

Danfoss gevindnippelTil AB-QM15Omløber 3/4''

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Tilbehør til regulerings ventiler
EAN: 5702421534830
Varenr.: 406846804
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss 003Z0232, Messing, Messing, 46 g, 46 g, 1 stk
41 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss AB-QM 15 gevindnippel 3/4"
41 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel
43,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gevindnippel, 1/2"
47,48 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gevindnippel, 1/2"
48,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GEVINDNIPPEL, 1/2"
52,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk38,75 kr38,75 krKøb
2CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
3Proshop DK41 kr80 krKøb
4WATTOO.DK43,5 kr43,5 krKøb
5Billigelogvvs.dk47,48 kr47,48 krKøb
6MaintainIt48,75 kr48,75 krKøb
7EL-GROSSISTEN52,98 kr52,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel

PriceData har fulgt prisen på Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel i 149 dage. Laveste pris i perioden er 28,12 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 38,75 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Danfoss gevindnippel til AB-QM ventiler, 3/4" omlber x 1/2" nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202638,75 kr2,25 kr (5%)
22. maj 202641 kr2,25 kr (6%)
1. maj 202638,75 kr
10. feb. 202638 kr
8. feb. 202638,75 kr
7. feb. 202639 kr1 kr (3%)
2. feb. 202638 kr1 kr (3%)
24. jan. 202637 kr3 kr (9%)
23. jan. 202634 kr5,88 kr (21%)
21. jan. 202628,12 kr2,42 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret