Gå til hovedindhold

Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid

DanfossEludstyrEAN: 5702425017117
Pris fra 110 krtil 159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss 80° S oliedyse 050 - Usgal-h
110 kr
Til butik
Danfoss 80° S oliedyse 050 - Usgal-h billede

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 030F8908
EAN: 5702425017117
Varenr.: 3499577
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss oliedyse 0,50 gal/h s80°
115 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid
132,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss Oliedyse 0.5US Gal/H 80 S
139 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss 80 ° S oliedyse 0,50 Usgal-h
147 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oliedyse 0.5US Gal/H 80 S
148,24 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss Oliedyse 0.5US Gal/H 80 S
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
2Proshop DK115 kr154 krKøb
3VVS.dk132,75 kr132,75 krKøb
4BilligVVS DK139 kr139 krKøb
5Elvvs.dk147 kr147 krKøb
6EL-GROSSISTEN148,24 kr148,24 krKøb
7CompletVVS159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid

PriceData har fulgt prisen på Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Danfoss Dyse 1,87Kg/t-80 ° S 0,5 USgal/h Solid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026110 kr18 kr (14%)
3. maj 2026128 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026129 kr14 kr (12%)
8. apr. 2026115 kr2 kr (2%)
3. apr. 2026113 kr2 kr (2%)
2. apr. 2026115 kr2 kr (2%)
17. feb. 2026113 kr2 kr (2%)
20. jan. 2026111 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026110 kr3 kr (3%)
31. dec. 2025107 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret